Aukce - neresetování 30 sekundového odpočtu při konci aukce

dergan

Turista
  • Svět: Dinegu
  • Prohlížeč a verze: Mobilní pro Android, 1.165.0
  • Popis chyby: Představte si, že končí aukce, posledních 30 sekund. Dva hráči (hráč A a hráč B) se ke konci aukce "přetahují" - pokud hráč A přehodí hráče B, dojde v posledních 30 sekundách k resetování čítače na 30 sekund, aby měla protistrana čas reagovat.
    Pokud ale má nejvyšší nabídku hráč A a znovu hráč A přihodí (aniž by ho mezitím hráč B přehodil), nedojde k vyresetování čítače na 30 sekund.

Příklad:
    - Hráč A má nejvyšší nabídku, řekněme 8000, zbývá 29 sekund do konce.
    - Hráč B chce hráče A přehodit, v 27. sekundě do konce začíná psát příhoz na 8100.
    - Hráč A znovu přihazuje ve 26. sekundě do konce na 8200. Nyní NEDOCHÁZÍ k resetu čítače. Odpočet dále pokračuje od 26. sekundy.
    - Hráč B se v 25. sekundě pokouší odeslat nabídku, co začal psát v 27. sekundě - systém to zamítne s tím, že nová nabídka musí být vyšší.
    - Hráč B tedy ve 24. sekundě začne vypisovat nabídku na 8300.
    - Hráč A ve 23. sekundě přihazuje na 8400 - opět NEDOCHÁZÍ k resetu čítače, odpočet dále pokračuje od 23. sekundy.
    - Hráč B se snaži opět odeslat nabídku, opět zamítnuto.
    ...
    Takto to pokračuje, dokud nevyprší limit.

Tímto způsobem, pokud hráč A dostatečně rychle "spamuje" příhozy a pokud se hráč B nepokusí provést výrazně vyšší příhoz, může hráč A hráče B "zablokovat" - znemožní mu provést příhoz do konce odpočtu, který se neresetuje.
    Chyba je poměrně běžně hráči zneužívána.

• Screenshoty: -
  • Jak často se chyba vyskytuje: viz. popis
  • Detail chyby: viz. popis
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ne

dudasek

Odborník
aha-tak to je to,co se mi stalo dnes...cena už byla docela vysoká,tak jsem navyšoval málo najednou aukce skončila....
svět B

LordFrunDor

Legenda
Tak jednak, proč tu zveřejňuješ můj tajnej recept proti lidem co nahazujou po +1?
Druhak to nevidím jako chybu a celé tohle vlákno by mělo být smazáno jako spam. Ideálně dřív než si ho přečte větší množství konkurenčních hráčů. :D
Jop, jsem hajzl a jsem na to hrdý. :p

dwarf2m

Nováček
Tak chyba mozna bude tim ze prihazujes po jednom :) tim vyrazne vyssi prihoz myslis 2 :D ...delam to taky protoze proti jednobodakum to funguje :) a chyba to rozhodne neni a 30 vterin je dost casu na to aby si dal vic

d arvit

Člen
a už je to veřejně profláknutý :eek:
stejně to je jen taková berlička - jde se proti tomu bránit, záleží jen na samotných hráčích..

fmash-

Znalec
Aha, a já tyhle špinavý somráky, co otravujou jednomincovými příhozy těsně před koncem, protože jejich život zjevně nemá žádnou hodnotu, odrazuji tím, že přihodím o pět tisíc. Skončím tam, kde mám svou hranici u daného předmětu, a když to skočí o další minci, tak ať si to nechá, holota.

dwarf2m

Nováček
Ja mam spis problem ze me to neukazuje prihoz a tak hezky ocekavam ze sem vyhral a objevi se finalizing auction to tam sviti asi minutu a nic a pak tam skoci ze vyhral nekdo jiny okrade me to a nic nedostanu :D vcelku zabavne a uz podruhe

dwarf2m

Nováček
No prave ze me to nahlasilo jako viteze ale nic sem nedostal :) a pak koukam ze to ma nekdo jiny mam i screen z toho neboj :) ale reseni zadne.proste me to ukazuje ze mam nejvyssi prihoz pak konec aukce pak dlouho nic opustim hru vratim se a vitez nekdo jiny jestli myslis ze mince tak to se asi vrati ale me to okradlo o vyhru :D regulerne mi to ukazovalo nejvyssi prihoz do posledni vteriny.

Naposledy upraveno: