Aukce - neresetování 30 sekundového odpočtu při konci aukce

  • Svět: Dinegu
  • Prohlížeč a verze: Mobilní pro Android, 1.165.0
  • Popis chyby: Představte si, že končí aukce, posledních 30 sekund. Dva hráči (hráč A a hráč B) se ke konci aukce "přetahují" - pokud hráč A přehodí hráče B, dojde v posledních 30 sekundách k resetování čítače na 30 sekund, aby měla protistrana čas reagovat.
    Pokud ale má nejvyšší nabídku hráč A a znovu hráč A přihodí (aniž by ho mezitím hráč B přehodil), nedojde k vyresetování čítače na 30 sekund.

    Příklad:
    - Hráč A má nejvyšší nabídku, řekněme 8000, zbývá 29 sekund do konce.
    - Hráč B chce hráče A přehodit, v 27. sekundě do konce začíná psát příhoz na 8100.
    - Hráč A znovu přihazuje ve 26. sekundě do konce na 8200. Nyní NEDOCHÁZÍ k resetu čítače. Odpočet dále pokračuje od 26. sekundy.
    - Hráč B se v 25. sekundě pokouší odeslat nabídku, co začal psát v 27. sekundě - systém to zamítne s tím, že nová nabídka musí být vyšší.
    - Hráč B tedy ve 24. sekundě začne vypisovat nabídku na 8300.
    - Hráč A ve 23. sekundě přihazuje na 8400 - opět NEDOCHÁZÍ k resetu čítače, odpočet dále pokračuje od 23. sekundy.
    - Hráč B se snaži opět odeslat nabídku, opět zamítnuto.
    ...
    Takto to pokračuje, dokud nevyprší limit.

    Tímto způsobem, pokud hráč A dostatečně rychle "spamuje" příhozy a pokud se hráč B nepokusí provést výrazně vyšší příhoz, může hráč A hráče B "zablokovat" - znemožní mu provést příhoz do konce odpočtu, který se neresetuje.
    Chyba je poměrně běžně hráči zneužívána.

  • Screenshoty: -
  • Jak často se chyba vyskytuje: viz. popis
  • Detail chyby: viz. popis
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ne
 

dudasek

Znalec
aha-tak to je to,co se mi stalo dnes...cena už byla docela vysoká,tak jsem navyšoval málo najednou aukce skončila....
svět B
 

Svatej

Legenda
Tak jednak, proč tu zveřejňuješ můj tajnej recept proti lidem co nahazujou po +1?
Druhak to nevidím jako chybu a celé tohle vlákno by mělo být smazáno jako spam. Ideálně dřív než si ho přečte větší množství konkurenčních hráčů. :D
Jop, jsem hajzl a jsem na to hrdý. :p
 

DeletedUser13285

Host
Tak chyba mozna bude tim ze prihazujes po jednom :) tim vyrazne vyssi prihoz myslis 2 :D ...delam to taky protoze proti jednobodakum to funguje :) a chyba to rozhodne neni a 30 vterin je dost casu na to aby si dal vic
 

d arvit

Odborník
a už je to veřejně profláknutý :eek:
stejně to je jen taková berlička - jde se proti tomu bránit, záleží jen na samotných hráčích..
 

Dědeq

Znalec
Aha, a já tyhle špinavý somráky, co otravujou jednomincovými příhozy těsně před koncem, protože jejich život zjevně nemá žádnou hodnotu, odrazuji tím, že přihodím o pět tisíc. Skončím tam, kde mám svou hranici u daného předmětu, a když to skočí o další minci, tak ať si to nechá, holota.
 

DeletedUser13285

Host
Ja mam spis problem ze me to neukazuje prihoz a tak hezky ocekavam ze sem vyhral a objevi se finalizing auction to tam sviti asi minutu a nic a pak tam skoci ze vyhral nekdo jiny okrade me to a nic nedostanu :D vcelku zabavne a uz podruhe
 

DeletedUser13285

Host
No prave ze me to nahlasilo jako viteze ale nic sem nedostal :) a pak koukam ze to ma nekdo jiny mam i screen z toho neboj :) ale reseni zadne.proste me to ukazuje ze mam nejvyssi prihoz pak konec aukce pak dlouho nic opustim hru vratim se a vitez nekdo jiny jestli myslis ze mince tak to se asi vrati ale me to okradlo o vyhru :D regulerne mi to ukazovalo nejvyssi prihoz do posledni vteriny.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13285

Host
Do posledni vteriny jsem vitez dle toho co to ukazuje pak se mi to sekne na tomhle a nic
 

Přílohy

  • 20191201_204840.jpg
    20191201_204840.jpg
    463,1 KB · Zobrazení: 24
podvod definujem každý jinak ale pokud s někdo svojí aktivitou brání k získání věci.
no spíš si myslím,že tento problém se tu opakuje a je podle mě nefer když jedni hráči těží z nedokonalosti hry a další kuly tomu tratí.
tak si myslím,že by se měly producenti hry postarat aby tato chyba byla odstraněna.
podle mě zas není tak složité aby tech 30 sekund naskočilo nejen při příhozu hráče A a hráče B ale při příhozu A na A (tzv pokaždé)
 
Nahoru