Automatické mazání účtů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
Vážení hráči,

dnes bychom s vámi rádi sdíleli důležité informace týkající se vašich účtů ve hře a na fóru.

Během několika týdnů (nejdříve 11. července) budou provedeny následující změny:
  • Začneme automaticky mazat účty, které se do hry nebo na fórum nepřihlásí po dobu delší než 12 měsíců (u účtů, ze kterých byl proveden alespoň jeden premium nákup, je tato doba prodloužena na tři roky po posledním nákupu).
  • Při odebrání herního účtu bude přidružený účet ve fóru také smazán. Tato identifikace se provádí pomocí uživatelského jména.
  • Název účtu na fóru se změní, pokud se z jakéhokoli důvodu změní název příslušného herního účtu.
To znamená, že mít různá jména na fóru a ve hře bude možné pouze v případě, že máte více herních účtů, které aktivně využíváte. Tedy, že se musíte přihlásit alespoň jednou za 12 měsíců do hry nebo na fórum, aby se zabránilo automatickému smazání účtu.

Pokud Váš účet ve hře nemá shodné uživatelské jméno s účtem na fóru, může se stát, že obdržíte požadavek na odstranění účtu na fóru, protože herní účet jiného hráče se stejným uživatelským jménem byl označen k odstranění. Aby se zabránilo nechtěnému smazání účtu, bude nastavena 7 denní ochranná lhůta, během které můžete smazání zastavit. Smazaný účet už nelze obnovit! Po naplánování smazání účtu (po požadavku hráče nebo automaticky) bude automaticky odeslána zpráva na přidružený účet ve fóru. Pokud obdržíte tuto zprávu a nevznesli jste požadavek na smazání, obraťte se ihned na herní podporu!

https://support.innogames.com/game/foe

Ve zkratce:
  • Pokud nemáte účet na fóru, vše je v pořádku. Stačí si uvědomit, že po 12 měsících budou neaktivní herní účty automaticky smazány.
  • Pokud má váš herní účet a účet na fóru stejný název, vše je v pořádku. Stačí si uvědomit, že po 12 měsících budou neaktivní herní účty i účty na fóru automaticky smazány.
  • Pokud se váš účet ve fóru liší uživatelským jménem od herního účtu, obraťte se na podporu co nejdříve, abyste změnili uživatelské jméno. Pokud máte pouze účet ve fóru, ale žádný herní účet, vytvořte si nový herní účet s uživatelským jménem, který používáte na fóru. Pokud to není možné, kontaktujte podporu.
  • Pokud má být váš účet smazán, budete upozorněni na fóru (soukromá zpráva) a e-mailem. Ujistěte se, že vaše e-mailová adresa je platná.
  • Pokud obdržíte upozornění na odstranění, aniž byste je spustili sami, okamžitě kontaktujte podporu.
  • Váš herní účet a účet na fóru budou sdílet stejné uživatelské jméno a - v případě, že se změní herní jméno z jakéhokoli důvodu - budou synchronizovány, ale přiřazená e-mailová adresa a heslo mohou zůstat různé.

A ještě jednou - popsaný proces mazání bude zahájen až za několik týdnů (žádné automatické mazání se neprojeví do 11. července). Ještě vás budeme informovat, až se aktivace výše popsaného mazání bude blížit.

Pokud máte nějaké dotazy, dejte nám prosím vědět buď prostřednictvím podpory nebo v tomto vlákně.

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.