automatické vybírání bodů výzkumu z inventáře

už několikrát se mi stalo, dnes znovu, že při přispívání na velkolepé budovy mám nějaký počet bodů výzkumu v "peněžence" (místo kde probíhá automatické doplňování) a když tyto body výzkumu vložím do budovy, automaticky se mi vyberou další body výzkumu z inventáře a doplní se do peněženky - což jsem nechtěl. Stalo se mi to dnes i opakovaně. Po refreshi browseru se z 10 bodů výzkumu v peněžence najednou stalo 7 bodů výzkumu. Ano, po refreshi je sice stav ok, ale problém je, že toto se nestalo jednou a je to nepříjemná chyba, protože se BV vybírají z inventáře když to nechci. Samozřejmě znám funkci automatického doplňování, které jinak funguje ok, ale v případě který jsem popsal funguje chybně.
Sice chápu, že rychlá rada by byla refresh browseru, ale asi chápete, že je nesmysl aby člověk pro jistotu musel dělat refresh pokaždé než začne utrácet body výzkumu.
Svět cz3, poslední výskyt chyby cca před několika minutami, browser Firefox poslední aktuální verze 103.0, Ubuntu 20.04
 
Naposledy upraveno:

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ahoj, děkujeme za nahlášení, chybu už jsme předali a náprava je v plánu na příští aktualizaci. Stává se to občas po sběru produkce bodů výzkumu kdy se lišta bodů nesprávně obnoví a zobrazí jiný počet než tam ve skutečnosti je, o žádné body ovšem nepřicházíte. :)
 
Ahoj, děkujeme za nahlášení, chybu už jsme předali a náprava je v plánu na příští aktualizaci. Stává se to občas po sběru produkce bodů výzkumu kdy se lišta bodů nesprávně obnoví a zobrazí jiný počet než tam ve skutečnosti je, o žádné body ovšem nepřicházíte. :)
není to tak úplně pravda že nepřicházím o body, měl jsem je v inventáři v plánu na větší jednorázové "investice" a takto jsem je musel hned utratit. Takže by bylo fajn, kdybyste mi těch 25 bodů, co se mi samy přesunuly z inventáře k útratě, zase vrátili do inventáře. Díky
 
Nahoru