automatický" výběr krčmy

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem dudasek, 7. kvě 2019.

 1. dudasek

  dudasek Odborník

  Registrace:
  25. kvě 2017
  napadlo mě zřídit "automatický" výběr krčmy=jakmile se zaplní bude sama vybrána....někdo,kdo potřebuje stříbrné a prosí o každé navštívení by to uvítal a i zaplatil
  buďto to dát jako možnost:
  -do krčmy na utrácení stříbrných
  -VIP účet

  zaujalo to někoho?
   
 2. trojan1673

  trojan1673 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  31. říj 2012
  VIP nechci, ale vybírat automaticky krčmu ANO, klidně i za dia.
   
 3. fmash-

  fmash- Znalec

  Registrace:
  17. srp 2017
  proti
  Pokud někdo nutně potřebuje stříbrňáky, tak ať si pečlivě hlídá krčmu a pravidelně vybírá, jakmile se mu zaplní. I notifikace na to existuje. Dlouhodobě plná krčma je také indikátorem hráčovy ne/aktivity apod.
  V dalším kroku bychom jinak také mohli chtít, když nutně potřebujeme třeba surky nebo body aj., aby se nám automaticky sklízely velkolepky nebo produkce obecně. Za sebe nevidím žádný kladný přínos.
   
  petrpivoj a Mrtvejmagor za toto poděkovali.
 4. dudasek

  dudasek Odborník

  Registrace:
  25. kvě 2017
  když existuje "štít města",aby na Tebe neútočili nevidím důvod zapnout si ""vyhazovače"" do krčmy třeba se stejnou účinností-někomu to pomůže a INNO může vydělat...nikomu to neuškodí-právě naopak-budu si moct pohodlně hačnout a ti co potřebují(a zaplatí(také získají svoje...mám přes mega stříbrných,takže to není určeno pro mne
   
 5. petrpivoj

  petrpivoj Veterán

  Registrace:
  31. kvě 2015
  Tak ono záleží no někdy má hráč i jiné zájmy než pouze hru nemusí to znamenat, že je úplně neaktivní ale nestíhá sbírat tak často, co mě třeba občas točí je kdyz má dotyčný někdo vybranou krcmu a přitom není vůbec v historii takže to je indikátor a jsem taky PROTI

  Taky na základě toho si bude moct spousta hráčů hledat nové přátele, protože až na výjimky se snažím oplacet a vracel jsem motivace a krcmu několik let, tak mám nárok to občas vynechat aspoň doufám teda.

  Jinak ale automaticky sber krcmy by znamenal teda co, že ten hráč nemusí vůbec hrát a pořád se mu bude vybírat.
  Kdo hraje prostě klikne a vybere

  Jinak teda já bych právě přesně tak byl pro aby se dalo automaticky vybrat celé město, takže utopie a aby každý automaticky vracel motivace a může se přestat pak teda taky hrát a všechno pojede automaticky.
  Tohle by bylo moc snadné..

  Rozvíjet dal by to znamenalo že na mobilu nejde ani běžný sběr natož nějaký větší širší rozměr takového sběru a na PC teda ten úkon by se mohl udělat třeba jednou denně nebo kolikrát
   
  Naposledy upraveno: 9. kvě 2019
  fmash- za toto poděkoval.
 6. Leafeon

  Leafeon Turista

  Registrace:
  18. dub 2019
  Já bych to nedával vyloženě automatické, ono to ani nemusí být to, co člověk úplně potřebuje, nehledě na to, že to pak moc není odměna za aktivitu.

  Napadají mě osobně 2 varianty, které by podle mě fungovat mohli:
  a) Nechat celkový počet hostů v krčmě neomezený, s tím, že z hostů nad počet židlí hráč jednak získá jen základní počet stříbrňáků (tedy 50) a jednak na vybrání stříbrňáků od nich bude mít časový limit (protože komu se tam chce x hodit stát, že jo :D )

  b) Dát hráči možnost při plné hospodě jiného hráče vykopnout, na což bude předem upozorněn ideálně už rozdílnou ikonkou. V takovém případě nahradí hosta, který je v hospodě aktuálně nejdéle a z hlediska zisku stříbrňáků naváže na posledního příchozího. Tj. pokud bych to vztáhl na svou hospodu, pak při plných 10 místech, pokud přijde další hráč, zařadí se na první židli, ale jakožto za jedenáctého hosta z něj dostanu 76 stříbrňáků (oproti 56 za prvního). Za vyhozeného hráče nedostanu pochopitelně už ale nic. Je ještě otázka jestli pak u zisku stříbrňáků na hosta neurčit nějaký horní limit, ale k zas tak drastickému navyšování by hádám nedocházelo :)
  Faktem je, že to pořád bude pro majitele hospody znamenat určitou ztrátu, ale ne takovou, jako kdyby se k němu někdo kvůli plné hospodě nestihl dostat vůbec. Navíc to pro přátele majitele řeší možnost jeho hospodu navštívit i v případě, že by byl i pár dní neaktivní.
   
 7. GENS35

  GENS35 Komentátor

  Registrace:
  8. čvc 2015
  PROTI
   
 8. willy2

  willy2 Psavec

  Registrace:
  7. dub 2013
  1) PROTI automatickému výběru taverny (od některých diamantově bohatých hráčů by to byla hodně dlouhá rozlučka se hrou a těžko by se zjišťovala aktivita hráče)
  2) PRO jednorázový výběr (podobně jako je výběr celé produkce za 5*dmt v součastnosti - co jsi někteří hráči doposud nevšimli) o_O
  3) PRO lepší(!!) značení hospod, kde jsem nebo kolik zbývá času do dalšího vstupu nebo kdy byla vybráná (oznámení apod.)o_O
   
  Mrtvejmagor za toto poděkoval.

Nahoru