Automaticke dokonceni vyjednavani

Džondýr

Nováček
Ahoj,

pri vyjednavani se clovek dostava do situaci, kdy jiz neni mozne udelat chybu pri vyjednavani (nedostane se do situace kdy by nevyjednal bez dalsi pomoci diamantu). Jde pak jen o otrocke klikani na policka bez nutnosti se zamyslet. Jde hlavne o to kdyz u 4/3/2 pokusu je jiz k dispozici mene nebo stejny pocet ruznych surovin.

Navrhuji mozne automaticke dokonceni vyjednavani v techto situacich (pri zvoleni nahodnych surovin UI ).

Diky. Zdravim, Dzondyr
 

Džondýr

Nováček
Zadny nazor nikoho? Zajimave ... mi reknete koho z cas bavi zacatky vyjednavani, kdy mate 3 surky a 3 pokusy, 4 pokusy 3 surky, nebo 4 a 4. Jak dlouho se tu diskutovalo o automatickem dokonceni bitev? A tam tedy je hodne diskutabilni co UI dela.
 

jaromires

Dopisovatel
Tak jako špatný by to nebylo kdyby systém automaticky vyjednával v expedici za tebe a ty bys bez stresu prošel v pohodě takhle celou expedicí. :rolleyes:Ale pochybuju že by tenhle nápad prošel a byl uskutečněn. :rolleyes:
 

ladacert

Psavec
To by bylo moc jednoduchý+hra se hraje od toho je
Zadny nazor nikoho? Zajimave ... mi reknete koho z cas bavi zacatky vyjednavani, kdy mate 3 surky a 3 pokusy, 4 pokusy 3 surky, nebo 4 a 4. Jak dlouho se tu diskutovalo o automatickem dokonceni bitev? A tam tedy je hodne diskutabilni co UI dela.
Jestli tě hra nebaví tak to nehraj ale netahej tu sem nějaké roboty.. Hru mají hrát hráči ne roboti.
 
Naposledy upraveno:

Džondýr

Nováček
Tak jako špatný by to nebylo kdyby systém automaticky vyjednával v expedici za tebe a ty bys bez stresu prošel v pohodě takhle celou expedicí. :rolleyes:Ale pochybuju že by tenhle nápad prošel a byl uskutečněn. :rolleyes:
Tak mozna sem to spatne vysvetlil, ale automaticke dokonceni by bylo jen kdyz uz nelze udelat chyba ... zbytecna ztrata casu nesmyslnym klikanim. Priklad: mas 3 pokusy na 3 surky, v 1. kole das jednu surku, v druhym druhou, ve tretim treti ... O cem to je? Mimochodem nechapu komu se kdy povedlo prosadit automaticke dokonceni bitev, kde to neni uplne jednoznacne jak to dopadne, dokonce muzes dat automat i predtim nez znas soupere .
 

Džondýr

Nováček
To by bylo moc jednoduchý+hra se hra je od toho je
Jestli tě hra nebaví tak to nehraj ale netahej tu sem nějaké roboty.. Hru mají hrát hráči ne roboti.
Nu asi sis uplne neprecetl, kdy jsem to automaticke dokonceni planoval - viz prvni i muj predchozi prispevek. Jinac priznivcem automatu u boju jses?
 

ladacert

Psavec
Nu asi sis uplne neprecetl, kdy jsem to automaticke dokonceni planoval - viz prvni i muj predchozi prispevek. Jinac priznivcem automatu u boju jses?
Přečetl vyjednávání je něco jako hlaholam to možeš zrovna chtít automatické vyjednávání automaticky :D Ano sem příznivcem u bojů to hlavolam není.Navíc možných počtů boje ve hře je mnohem velké množství než vyjednávání.
 

peepee77

Veterán
Boje a vyjednávání je jako nebe a dudy. U boje se dá snadno odhadnout jak to dopadne, zvlášť když vím jaký jednotky proto mně stojí a jakej mají bonus.
 

Svatej

Legenda
Neříkám že je to špatný nápad - pokud jsem vyřadil všechny možnosti krom 1. Není už co hádat, co řešit. Jen tupě vyplním tu jednu jedinou dostupnou surovinu do prázdného políčka, což za mě může udělat i automat.

Jenže za a) jak často se tahle situace vyskytuje. (moc ne)
za b) opravdu je to něco co by ti ušetřilo hodně času? (o 1 kliknutí méně)

Prostě se domnívám, že i kdybychom ti tu nasázeli statisíce PRO, tak to stejně bude mít úspěch jako Maginotova linie v roce 1940. ;)

Tákže klidně PRO :D
 

d arvit

Odborník
proti
to že mi v poslednim kole vyjde jedna možnost se zas tak často nestává (většinou je to ze 2 možností a zákonitě je to vždy ta druhá), tak si to rád užiju a osobně jí tam pošlu..
mě mnohem víc štve když si 5x za sebou vyberu ze dvou možností a pokaždý je to špatně, něco takového má tak malou šanci na to aby se to opakovalo tak často každý den, že se mi tomu nechce věřit :cool:
 

dudasek

Znalec
docela mě štve to našeptávání-nejdříve se vysvítí blbost a pak až to pravé....musí se čekat a ne bezmyšlenkovitě klikat..............
 

Džondýr

Nováček
Neříkám že je to špatný nápad - pokud jsem vyřadil všechny možnosti krom 1. Není už co hádat, co řešit. Jen tupě vyplním tu jednu jedinou dostupnou surovinu do prázdného políčka, což za mě může udělat i automat.

Jenže za a) jak často se tahle situace vyskytuje. (moc ne)
za b) opravdu je to něco co by ti ušetřilo hodně času? (o 1 kliknutí méně)

Prostě se domnívám, že i kdybychom ti tu nasázeli statisíce PRO, tak to stejně bude mít úspěch jako Maginotova linie v roce 1940. ;)

Tákže klidně PRO :D
Hezky si to napsal. Nechodim do diskuzi sem moc dlouho a uplne nechapu jak se komu podarilo prosadit automaticke dokonceni boju, kdyz tam je to kolikrat tak nejednoznacne jak to dopadne. Muj zamer byl mit nekde cudlik ktery se Ti zobrazi kdyz je uz jasne ze to doklikas i kdybys byl uplne natvrdlej. A neni to jen kdyz ti chybi posledni surovina. Ale jak sem psal i kdyz mas 4 kola a jen 4 a min surovin, 3 kola 3 a min surovin, 2 kola 2 a min surovin tak uz jen jak opice cvakas a nemuzes to v nynejsim nastaveni splest. A kolikrat se Ti to stane? Bojovnici co si bojuji vsechny 4 obtiznosti to asi nezaziji. Kdo vyjednava rekneme od 2. obtiznosti vsechny obtiznosti zazije to minimalne 20x ci vice ... to nemluvim o poslednim doklikani jedne suroviny. To pak zazijes u 90% pripadu uspesneho vyjednavani.
 
Nahoru