Avatar a změna skinu

Kazatel Anton

Nováček
Současný stav: Pouze jednoduchý avatar, při sečkání kurzorem na jiném hráči se ukáže stručná informace ve formě názvu města , popisku hráče, názvu cechu , doby ve které hráč je a oblíbené úspěchy.
Nápad: Vyskakující okénko by mohlo být mnohem větší , kde by si mohl hráč vybrat skin pro celého svého avatara a ne jen hlavu. Skin a jeho různé varianty by hráč mohl získat třeba za úrovně , úkoly , boje , za eventy je to jedno. Pokud by byl skin premiový klidně i za dia. Cílem je, aby si hráč mohl pohrát se vzhledem, tak aby se mu to líbílo. Nechci něco kopírovat, ale pěkně udělané to mají třeba v League of Legens a ve spoustě jiných hrách. Hráč by měl mít možnost upravit vzhled dle své nálady. Mě osobně by se líbílo pokud bych si klikl na nějakého hráče ukazala by se info tabulka jako teď. Byla by tam ale ikonka navíc s názvem třeba "další informace" a po rozkliknutí by se ukázal hráčem vybraný avatar ve skinu který si ten hráč vybral a pod ním další informace, cech, celkový počet bitev, zkušenosti, nejvyšší úroveň vb atd možností je spousty. Díky za reakce. Kazatel
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano
 

Svatej

Legenda
Nejsem si úplně jistý jak by to fungovalo s chystanou placenou funkcí FoE plus! (spoiler v odkazu), která má mimo jiné upravovat právě vzhled vaší karty v seznamu přátel/cechu/sousedů, ale víceméně PRO
 

Kazatel Anton

Nováček
Dostal jsem ještě zpětnou vazbu od hráčů na C a pro hráče na telefonu by to byla asi další paměť navíc, ale netuším jakou velikost paměti by to sebralo kdyby to prošlo.
 
Nahoru