Barva tlačítek v historii událostí

Chci tuto úpravu


  • Celkový počet hlasujících
    6

Dobrodej

Komentátor
Změna barvy aktivních tlačítek v podokně "Historie událostí"

Jsem velmi spokojen se změnou chování tlačitka v historii pro "Návštívit krčmu", ted je to užitečné a použitelné stejně jako tlačítko "Pomoc".

Navrhuji ještě jednu drobnou úpravu, aby aktivní (použitelná) tlačítka pro "Pomoc" a "Navštívit krčmu" byla v jiné barvě nebo alespoň výrazně jiném odstímu hnědé než všechna ostatní aktivní tlačítka.
 

Dobrodej

Komentátor
aby klikací/aktivní POMOC a NAVŠTÍVIT KRČMU mělo jinou barvu než NAVŠTÍVIT, CECH, TRH, kamera pro přehrání útoku .... Mrtvá samozřejmě nechat tak jak jsou šedá.
 

Dobrodej

Komentátor
to je sice pravda, ale filtr si nepamatuje nastavení a musím ho při každém vstup nastavit, brava tlačítek by byla bez zásahu a nic by neovlivnila. Stejně je už použit jiný (tmavší) odstín asi ze stejného důvodu v odvetě na útok na moje město. Tak proč ne pro tento případ například odstín světlejší...
 

Lord Org

Psavec
Já bych i souhlasil, ve filtrech nahoře není krčma, resp. nejde najednou nastavit filtr jen na pomoc a krčmu. Takže buď není vidět pomoc nikoho jiného než přátel, když chci jet současně i krčmu, a tudíž nekliknu sousedům a cechu, nebo zas vidím jen pomoci a nekliknu krčmu.
Je pravda, že bez filtru je to tam všechno, ale pak zas člověk musí velmi pozorně číst, nebo riskuje úplně zbytečnou návštěvu cizích měst. Jak pozorné čtení tak ta nechtěná návštěva docela zdržuje.
 

RTV4

Psavec
Já bych i souhlasil, ve filtrech nahoře není krčma, resp. nejde najednou nastavit filtr jen na pomoc a krčmu. Takže buď není vidět pomoc nikoho jiného než přátel, když chci jet současně i krčmu, a tudíž nekliknu sousedům a cechu, nebo zas vidím jen pomoci a nekliknu krčmu.
Je pravda, že bez filtru je to tam všechno, ale pak zas člověk musí velmi pozorně číst, nebo riskuje úplně zbytečnou návštěvu cizích měst. Jak pozorné čtení tak ta nechtěná návštěva docela zdržuje.
Krčma tam je, když nastavíš filtr na přátelé. (ten filtr vpravo, jak je u něj sociální interakce. )
 

RTV4

Psavec
Četl jsi můj příspěvek? Moc pozorně asi ne, protože to tam přesně píšu. Když dám přátele, nevidím motivace od sousedů a cechu, a já vracím všem ...
Když nechceš krčmu, ale motivaci, stačí kliknout na "sociální interakce".

Ten příspěvek co jsi citoval tak to není nepochopení témy, ale neodpovídal jsem tobě...
 

Lord Org

Psavec
Když nechceš krčmu, ale motivaci, stačí kliknout na "sociální interakce".

Ten příspěvek co jsi citoval tak to není nepochopení témy, ale neodpovídal jsem tobě...
Chci krčmu i motivaci zároveň, což filtry neumožňují. Proto by barevné odlišení bylo elegantní řešení.
A proč tedy cituješ mě, když na mě nereaguješ? Nebylo by lepší tu citaci vynechat?
 

RTV4

Psavec
Chci krčmu i motivaci zároveň, což filtry neumožňují. Proto by barevné odlišení bylo elegantní řešení.
Tak udělej nejdříve např. Motivaci a pak krčmu stačí přepnout filtr.
A proč tedy cituješ mě, když na mě nereaguješ? Nebylo by lepší tu citaci vynechat?
Omlouvám se, napsal jsem to špatně, myslel jsem to tak, že reaguji na to, že v filtrech není krčma, ale že nereaguji na hlavní příspěvek.
 

Dobrodej

Komentátor
ještě jednou:
- stávající filtry nejsou rychlé a elegantní řešení, jiná možnost než změna barvy tlačítek (když už tam stejně jsou různé barvy) je skutečně doplnit odpovídající filtr. To je ale jiný námět a osobně ho nepreferuji.
 

RTV4

Psavec
je skutečně doplnit odpovídající filtr
Takže by byli 2 filtry na "stejnou" věc?
ještě jednou:
- stávající filtry nejsou rychlé a elegantní řešení,
Nejsou rychlé? Změna filtru jsou jen 2 kliky. Elegantní... Nevím jak si představuješ elegantní filtrování.

Změna barvy nechápu k čemu by byla, furt se tam bude motat návštěva města, VB, útok atd., a navíc když nestihneš zaznamenat ikonu, tak podle mě moc barva nepomůže.
 

Lord Org

Psavec
Tak udělej nejdříve např. Motivaci a pak krčmu stačí přepnout filtr.
Jj, to sice můžu, ale pak projíždím cca třicet, někdy čtyřicet, stran "zbytečně", protože už tam mám většinu hotovou a objeví se mi tam jen pár zbytků. Tudíž by ten návrh ušetřil nějaký čas. A od začátku píšu, že souhlasím proto, že má ten návrh potenciál odstranit nějaké to držování ...
 

Dobrodej

Komentátor
když opustím prvotní myšlenku na změnu barvy tlačítek, která tu z nepochopitewlných důvodu stále naráží na tvrdou vodu, tak je elegantní jiné řešení.
Přidat nový filtr (nebo vlastně 2) do rolety firtrů který by slučoval obě možnosti pod jednu volbu ... na jedno kliknutí do filtrů by svítily vyfiltrované všechny a nejlépe ještě pouze aktivní možnosti dát POMOC a s nimi NAVSTÍVIT KRCMU.
A ten další námět na filtry - zobrazovat jen AKTIVNI, tedy nebylo by vidět žádné řádky v historii kde je šedivé tlačítko nebo jen informační řádek.
Přidání dalších voleb pro filtry je přitom programátorsky nejjednodušší - stačí pouze odpovídajícím způsobem definovat SQL dotaz a dát další volbu do rolety fitrů.
Nerozumím proč RTV4 tohle stále rozporuje návrh na zjednodušení, zrychlení práce, byt dle něho jen nevelké, pro mě to je významné. Protože se diskuzí vytříbil vlastně nový návrh píšu nové vlákno...
 
Nahoru