Bazilika sv. Marka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11359
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11359

Host
Zdravím, mám problém s Bazilikou. Již několikrát se mi stalo, že při výběru z této VB se mi špatně načetl bonus na výběr mincí. Neměl jsem bonus na 90 vybrání, ale třeba jen na 85, nebo ještě méně. Spolu s Bazilikou vybírám ještě další budovy, ale vždy vyberu Baziliku jako poslední, abych měl plný bonus, ale nějak to nefunguje. Zaznamenal ještě někdo tento problém? Děje se mi to na světě B a C, ale tipuju si, že kdybych měl Baziliku i na ostatních, tak se to děje i tam.
 

DeletedUser11474

Host
S tímhle já osobně problém nemám.

Ale zeptám se - vybíráš to jedním kliknutím a tahem myši nebo si mezitím "dáš pauzu", tj. zastavíš a pustíš tlačítko na myši? Pak by se to totiž aktivovalo a rovnou se Ti bonus 5x použije.
 

DeletedUser11359

Host
Nikdy nevyberu jedním tahem celé město, většinou tam jsou pauzy (hlavně na použití FB), ale zbylé věci pak vybírám jedním tahem a to většinou jsou nějaké VB, které dávají mince, zásoby, zboží a medaile, Síně slávy, Radnice a Královny. Jako poslední přejedu myší přes Baziliku, nebo počkám, až se vše přičte a až poté ji vyberu, ale i tak mám už z čerstvě vybrané Baziliky odečtené nějaké bonusy.

Třeba dneska jsem vybíral město na Bčku a stalo se to zase. Vybral jsem celé město, počkal jsem až se vše přičte a poté jsem vybral Baziliku. Pak jsem si všiml, že jsem nevybral 2 domky, tak jsem je vybral, koukl jsem na bonusy a na výběr mincí jsem měl už jen 83 použití.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11474

Host
No, je fakt, že já to dělám opačně. Baziliku vyberu jako první (právě proto, abych měl bonus) a pak až teprve sklízím mince z domků a síní. Docela by se asi hodilo, kdybys to něčím natočil (např.: aplikace ezvid) a pak to sem postnul. Podle mě totiž sklidíš Baziliku a pak ještě někde 5 něčeho a proto se to odečte. Nevidím důvod, proč by Tě to mělo "okrást" o část bonusu...
 

DeletedUser3

Host
Možná souvislost je také ta, že aplikace posílá data v "kusech". Tj. pokud rychle za sebou vybereš klikáním pět domků, přičte se ti jejich cena najednou.
Nemyslím si, že by pořadí výběru budov bylo zasláno na server ve stejném pořadí, jako se skutečně uskutečnilo.
 

DeletedUser11359

Host
Tady mě asi někdo nepochopil. Já po výběru z budov čekal, až se mi všechno přičetlo, což znamená, že na server to již odešlo a poté jsem vybral Baziliku a až po tom 2 domky, ale z bonusů se mi odečetlo 7 bonusů.
 

DeletedUser12520

Host
a koukas na spravne cislo? jaky level baziliky a kolik ti to zapocitalo?
 

DeletedUser11359

Host
Nejsem tak hloupý, abych si pletl bonusy. A je úplně jedno, na jaké úrovní Bazilika je, počet výběrů je pokaždé stejný.
 

DeletedUser

Host
pakliže chyba přetrvává kontaktuj support.
tady nic nevyřešíme.

zamykám
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru