Bitva

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11338

Host
Ahoj Lidi :)

Chci se vás optat zda vám nevadí to co mě a zda by s tím nebylo možné něco udělat...

Když bojuji a chci se podívat jaké je pořadí soupeřů stane se mi toto: http://prntscr.com/4k9nsx - screen pořízen programem - Lightshot... Problém je v tom, že se otevře tabulka o soupeři na kterého najedu myší abych zjistil který je na řadě, ale nezjistím nic protože, bojiště je z velké části překryto :-(

Dle mého názoru by se tato tabulka měla otevřít pouze na vynucenou akc,i teda jen pokud budu chtít vědět podrobnosti o daném soupeři...

V diskusi sem se pokoušel najít zda se na toto téma zde již nediskutovalo, ale nebyl jsem úspěšný...

Předem děkuji za odpověď.
 

DeletedUser11472

Host
To se mi taky stává musím se.holt soustředit abych si toho jednotky všimnul dřív než vyběhne okno totéž se mi stává když chci zjistit dosah jednotky takhle by se mi to líbilo :)
 

Thesseus

Znalec
Vadí až někdy dokonce štve :)
To s vynucenou akcí j skvělý nápad. Například tooltip by se objevil až při kliknutí na jednotku v liště, při najetí myší jen pozice a dostřel.
Šup s tím do nápadů, což? :)
 

DeletedUser10502

Host
Ahoj,
já bych se také chtěla zeptat na něco ohledně bitvy. Mám však jiný problém a zajímalo by mě, zda se to někomu z vás také stává. V průběhu boje jsou moji vojáci často bezdůvodné "přeskočeni" nebo vojákem táhnu, avšak není schopen svůj tah zakončit úderem (např. houfnice nemůže vystřelit na jaegera). Musím se v průběhu hry zrestartovat, aby mi aspoň další fungoval tak, jak má, ale tento problém mě teda hodně štve, protože lehce zvládnutá bitva se stává nelítostným bojem o každé "životní políčko" vojáka!
 

DeletedUser9628

Host
A nebude to tím, že jaeger se schovává v lese a nemůže na něho vystřelit jednotka z dálky, ale jenom ze sousedního políčka? Jinak že by se nedalo útočit na jednotky se mi nestává
 

DeletedUser11338

Host
Ahoj lady Ťuf,
nemám problém s tím, že potřebuješ něco řešit.... Pouze by mne zajímalo, co to má společného s tématem které jsem nadhodil já :O
 

majk1a

Komentátor
ahoj mě by zase zajímalo (tématu v prvním příspěvku se to netýká), co znamenají ta červená kolečka a pod nimi bankovky, když někoho porazím. dík za odpověď :cool:

už jsem to zjistila jsou to budovy bez cesty :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser10502

Host
Ahoj lady Ťuf,
nemám problém s tím, že potřebuješ něco řešit.... Pouze by mne zajímalo, co to má společného s tématem které jsem nadhodil já :O

Nic, to jsem hned v úvodu podotkla, jen se to týká také bitvy, takže to byl ten důvod, proč jsem svůj dotaz položila do tvého tématu. Omlouvám se.

Jinak mi nezbývá nic jiného než konstatovat, že dotazovat se zde, na tomto fóru na cokoli je zbytečná ztráta času, protože pokud vám už náhodou někdo odpoví, tak je to rádo by vtipné, ale irelevantní, ale pravděpodobnější je, že vás někdo upozorní, že se dotaz má položit jinam.
 

traktorista

Odborník
Tohle se mi stalo zhruba před týdnem, bitvu jsem projel, mávl nad tím rukou, že se nějak špatně načetlo a víc neřešil. Od té doby nemám problém a myslím, že kdyby to byla nějaká rozšířenější chyba tak vlčáci co honí první místa ve věžích už by se ozývali, že je něco špatně. Po aktualizaci chyba přetrvává? Na podporu jsi zkusila napsat?
 

DeletedUser10502

Host
Ahoj a děkuju ti za konečně normální odpověď. Stávalo se mi to jak před aktualizací, tak i po ní. Není to pravidelné, ale přijde to zrovna v tu nejnevhodnější chvíli :-( Na podporu jsem nepsala, nevím, zda by mi pomohli. Ale co jsem zjistila, nemám tento občasný problém sama.
 

traktorista

Odborník
Nebo to můžeš zkusit přepsat tady ve fóru do sekce Chyby, tam se dočkáš odpovědi spíš, zde to mohli kompetentní klidně přehlédnout.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru