Bitvy na automat

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15051
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser15051

Host
Může mě nekdo vysvetlit kdyz v expedici v 3 úrovni kdyz Ja mam %utoku 160 a protivník jen 60% jak je možné že ikdyž mam úplně stejne jednotky jak protivník tak me uplne rozdrti? A jindy zase kdyz mam vše stejne jako protivník tak zase s nadhledem vyhraju. A jedu na automat ma to nějaký vliv ?
 

Dědeq

Znalec
Příklad: máš koně a 7 tuláků, protivník má 8 luků.
a) jedeš ručně - protože máš čas a náladu, podíváš se, kam dostřelí luky, dojedeš koněm před hranici dostřelu a zastavíš ho, aby tě netrefili. Dojedeš bitvu do konce a budeš mít sotva škrábnutí.
b) jedeš ručně - protože nemáš čas nebo náladu, pozdržíš koně, pustíš automat a podíváš se na výsledky. Budeš mít možná půl koně/tuláka pryč, možná přijdeš o jednotku.
c) jedeš úplný automat, protože nemáš rozum - kůň se přihrne kam až dojede, luky ho sejmou, pak pěkně sejmou tuláky. Prohrál jsi.

To je markantní příklad, variací je nepřeberně. Ale když máš bonus 160, tak nejsi žádný nováček a překvapuje mě, že neznáš základní taktiky.
Edit: a 5500 bitev!, tak tomu už nerozumím vůbec.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser15051

Host
Tak Ja jsem vždycky jel na automat bitvy protoze nemam čas trávit tolik času u bitev a ani me to nebaví proste jedu vse na automat a dost mi to začíná vadit poslední dobu snad stim vývojáři neco udělají
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Takže, abych tvůj postoj nějak formuloval: "Já něco dělám špatně, škodím sám sobě a protože mě to štve, tak celej princip bojů změňte tak aby vyhovoval jenom mě!" ?
No, asi tě zklamu, ale tuhle hru nehraješ sám. Plus, Česká verze patří k těm nejmenším co do počtu hráčů a šance že to tedy změní jen kvůli tobě se rovná šanci že poletíš na mars. ;)
Tím chci říct, že ti nezbývá, než se přizpůsobit, nebo se na to celé vykašlat.
 

DeletedUser13429

Host
Je úplně to nejmenší, spustit bitvu, s jednotku posunout do rohu a pak dát automat .. Jooo, jsou to sice asi 3 kliknutí navíc, což zabere fakt fůru času, ale jednoduše zahájíš bitvu, jednotku dáš do rohu a následně dáš automat .. Jednoduché, jedu takto úplně všechno už od začátku hraní a nemám problém .. Ano, ztráty jsou o něco větší oproti ručnímu boji, ale rozhodně neřeším to, že mám všechny jednotky dead a boj musím opakovat ..

Jak ale řekl @fmash- , s tvými zkušenostmi se divím, že toto už dávno nevíš a pak to chodíš psát na forum takovým stylem :)
 

DeletedUser12887

Host
nebo dej tři nebo 4 jednotky a automat a taky by to mohlo vyjít záleží taky na terénu který zrovna padne apod..
předpokládám že se ale jedná o bitvu dvouvlnovou kde je potřeba aby přežila nějaká jedna do druhé vlny a v náročnější úrovni, kde už je tomu potřeba věnovat o pár vteřin víc času
 

DeletedUser5384

Host
Tak Ja jsem vždycky jel na automat bitvy protoze nemam čas trávit tolik času u bitev a ani me to nebaví proste jedu vse na automat a dost mi to začíná vadit poslední dobu snad stim vývojáři neco udělají
No dobře,ty se s těmi bitvami nechceš patlat,není čas,ani chut ,ale proč si myslíš,že s tím bude někdo něco dělat? Jaký by z případné změny k lepšímu měli profit ti,kteří si s těmi bitvami hrají hezky postaru na manuál? Když by to na automat bylo perfektní a bez námahy?
 

DeletedUser3139

Host
bobbyc: ty sis asi nevšiml, že se jedná o jeden z mnoha příspěvků typu ,,Já hraju tak a tak, takže teď, nebo hned předěláte hru podle mně! Ostatní ať si trhnou, já to chci takhle a jestli to nebude, tak by se vám taky mohlo stát, že už s vámi nebudu hrát! Tak pozor!" :mad:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru