Blikající pošta

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11297
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11297

Host
Od nové aktualizace se mi vyskytuje další chyba, která se dá nazvat updatem té dříve dlouho trvající. V určitou chvíli mi začne blikat pošta a i když ji otevřu a zjistím, že nic nepřišlo, pořád bliká. Refresh sice pomůže, ale pořád dokola obnovovat taky není zrovna nejlepší řešení. Máte s tím také někdo zkušenosti?
 

DeletedUser7347

Host
Samozřejmě že s tím zkušenosti máme :D Mě třeba blikat nikdy nepřestali ale po dané "opravě" se blikání značně omezilo ale nyní blikají jak o život. Již to beru jako součást hry :cool:
 

DeletedUser11823

Host
Přiznávm, že tohle už ani nevnímám. Pošta prostě bliká pořád, to má být její standardní vlastnost, ne? :cool:
 

DeletedUser11297

Host
No klasické blikání, i když nic nepřišlo, už je u pošty samozřejmostí. Ale to, že ta obálka nepřestane blikat, i když na ni zmáčknu třeba desetkrát, je taková nepříjemná novinka. Zatím se mi to tedy stalo jen dvakrát, ale věřím, že takto začínala spousta chyb. :cool:
 

DeletedUser11474

Host
Mno, tohle se sem tam bohužel stává. O chybě se ví a byla vyreportována tvůrcům hry. Spíš, než vytvářet nová a nová vlákna poprosíme o trpělivost =)
 

DeletedUser11297

Host
Tohle ale nemělo fungovat jako report té už roky trvající chyby. Ta chyba, co se tady snažím popsat, se mi dříve nestávala. Prostě ta pošta jednou za čas začne blikat, kliknu na ni a i přesto pořád bliká. Kliknu znovu a stejně pořád bliká. A kdybych to nerefreshnul tak se tam chudinka ubliká k smrti. :)
 

DeletedUser3139

Host
Mno, tohle se sem tam bohužel stává. O chybě se ví a byla vyreportována tvůrcům hry. Spíš, než vytvářet nová a nová vlákna poprosíme o trpělivost =)

Je od tebe hezké, že nás vyzýváš k trpělivosti, ale asi by bylo lepší vyzývat k rezignaci! :cool: Protože tahle chyba tu je už asi dva roky, několikrát už byla halasně v aktualizaci opravena, ale není to hloupá chybka, stále vytrvale odolává a bliká a bliká. :cool:
No a kdyby naši geniální tvůrci to blikání konečně odstranili, tak by se tu čas od času neobjevilo upozornění, že stále není odstraněno. Zřejmě by bylo asi lepší, aby se tato (a ostatní dlouhodobé chyby) chyba reportovala do INNO častěji i když to asi nebude celkem nic platné, protože v INNO mají obří koš, kde veškeré připomínky končí. :cool:
Takže tu asi bude do konce hry!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru