Blikající pošta, i když nic nedošlo.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3139

Host
Stále se mi objevuje potvrzená chyba, že bliká pošta, i když nic nedošlo. Zkoušel jsem to hledat tady na fóru a právě dnes tato chyba podle příspěvku (z 10.7.2013) tuším od Highlandera slaví své narozeniny! Tak by mně zajímalo, jestli si to mám dát do kalendáře (abych třeba příští rok náhodou nezapomněl zase popřát!), nebo už někdo tuhle otravnou chybu konečně opraví. :mad:
 

DeletedUser7347

Host
JiPi je větší pravděpodobnost že uprostřed sahary vyroste malí prales než že se tato chyba opraví ;)
 

DeletedUser

Host
Potřeboval bych vědět, zda tato chyba trvá i nadále.
Po přihlášení na Váš učet ji totiž nevidím.
 

DeletedUser7347

Host
Ano trvá i nadále.Ptal jsem se lidí z cechu a jim to dělá též akorát už si zvykli.:cool:
 

DeletedUser

Host
a bliká pořád, nebo po nějaké akci to blikání zmizí ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7347

Host
Bliká pořád dokud se neotevře ale už se mi stalo i to že jsem zprávu otevřel (nic tam nebylo) vzápětí jsem najel např. na výzkum a po návratu na hl.plochu zpráva opět blikala a opět žádná pošta.
 

DeletedUser

Host
Zkuste vypnout hardwarovou akceleraci, vyčistit cookies a cache, případně vyměnit prohlížeč.
Pokud by z toho nic nepomohlo dejte znovu vědět.
 

DeletedUser7347

Host
To jsem již zkoušel před delší dobou i nedávno (několikrát) a nic. Univerzální lék nefunguje ;)
 

DeletedUser

Host
Co jste z toho zkoušel ?
Pokud by lék nefungoval, měl bych s tímto problém také - nemám.
 

DeletedUser10374

Host
To Zoyd:
Muzu tez potvrdit. Stalo se mi to pred par dny. Posta opet blikala, i kdyz nic neprislo. Vyskytlo se to, myslim, chvilku po precteni nejake nove zpravy. Chvilku na to (par sekund) se to rozblikalo znovu. Pak uz ne. HW akceleraci mam vypnutou. Cache a cookies se mi cisti s kazdym vypnutim prohlizece, takze tady to tez nebude. Pouzivam Firefox.
 

DeletedUser3139

Host
Tak jsem vyzkoušel vše doporučené, dokonce jsem šel ještě dál, vyměnil jsem i bednu. Nedělá to vždy, ale několikrát denně ano. Otevřu zprávy, přečtu si nové, případně odpovím, zavřu a obratem se to občas rozbliká. Zpráva žádná. Zavřu a je to v pořádku, nebliká. Akcelerace nemá vliv, ale že to trvá už rok je fakt.
 

DeletedUser2059

Host
U mmě to bliká vždy, když něco nového odešlu nebo když zapnu cechovní války. Následující aktualizace by měly být zaměřeny na chyby tak se toho snad dočkáme :)
 

Thesseus

Znalec
Ano, ten panel cechovních válek se neaktualizuje se čtením zpráv ve městě. Nejlépe číst jen v jednom stavu a v druhém si blikání nevšímat. Tedy nejlépe opravit ale ... :)
 

DeletedUser11519

Host
Mám stejný problém, tak zprávy neustále prohlížím a prohlížím, ignorovat to mi nejde, takže bych byla taky pro opravu !!!!!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru