Blikající pošta, i když nic nedošlo.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3139
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3139

Host
  • Svět: C
  • Prohlížeč a verze:Chrom
  • Popis chyby: viz nadpis
  • Screenshoty:
  • Jak často se chyba vyskytuje: trvale už přes rok (tuším, že 14-15 měsíců)
  • Detail chyby:
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ano, na pokyn moderátora píši znovu
 

Zelda

Člen
K tomuhle "problému" bych měl jeden poznatek. Taky jsem dlouho přemýšlel, proč se tahle "chyba" vyskytuje. A pak mě napadlo, jestli to náhodou není tím, že posílá-li člověk zprávu celému cechu (nebo na ní odpovídá), tak se mu vlastně reakce doručí taky (a proto ikona dopisu bliká hned po odeslání zprávy a žádná odpověď přitom nepřijde. Tudíž bych řekl, že tento problém se vyskytuje od časů zavedení možnosti poslat zprávu všem členům cechu (a vlastně i sám sobě).
 

DeletedUser7347

Host
Zelda no je docela dost možné že máš pravdu :cool: Jinak na opravu této chyby již rezignuji a víc se nehodlám vyjadřovat pač je to zbytečné a jsem znechucen přístupem vývojářů k opravě této chyby !!!
 

DeletedUser2237

Host
bohuzel tento stav je i kdyz ji posle nekdo jiny celemu cechu. Co jsem zjistil tak staci zpravy otevrit zravy 2x pak prestane blikat. To me taky stve nejdriv si prectu zpravy po uzavreni stale blika po dalsim otevreni a zavreni zpravy jiz neblikaji.
K oznameni co se deje na foru je jeste dalsi problem pokud si prispevek na foru prectu ve meste je to relativne ok pokud se pak jdu podivat na cechovni valky na mapy zacne me ikona opet upozornovat ze je neco noveho na cech foru, ale tuto zpravu jsem uz precetl.
 

DeletedUser

Host
Známý grafický bug.
Opětně posílám technikům, více s tím neudělám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru