ROZHOVOR blondbrun

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Petra, které je 29 let a pochází z vesničky kousek od Olomouce, usedla do Křesla pro hosta a odpovídala na otázky. Pracuje jako recepční v hotelu, kde si krátí čas hraním Forge of Empires. Na Cirgardu se aktuálně nachází na 80. pozici a je členkou nejlepšího cechu světa. Jak dlouho už hraje a na co se teď momentálně těší nejvíce? Přečtěte si v rozhovoru! :)

2hy88r9.jpg

Jak jsi se dostala ke hraní a jak dlouho už přibližně hraješ?
Úplně náhodou :D Při jedné noční šichtě nějak těsně před Vánocemi jsem už nevěděla, jak bych se zabavila, tak jsem projížděla na netu TV program a narazila na reklamu na FoE, tak jsem to zkusila :D Je to tuším cca 3 roky.

Jak vznikla Tvá přezdívka? Jsi napůl blondýnka a napůl brunetka, nebo to má úplně jiný význam? :)
Vzhledově blondýna, myšlenkami tak napůl :-D Blond je to hodný já a brun to špatný :)))

Takže když máš „blond“ dny, tak jsi hodná a na nikoho neútočíš a když "brun", tak všechny pleníš? :D
Plením pořád, bez ohledu na náladu :) Brun se tu moc neobjevuje, to mám totiž náladu na bodu mrazu, že ani PC nezapnu většinou :) Poslední dobou se mi to už dlouho nestalo... naštěstí :)

Kolik času trávíš u FoE? Přišla Ti hra časově náročnější v začátcích, nebo spíše v pozdější fázi hraní?
Časově náročnější pro mě byl určitě začátek, pokud chtěl člověk nasbírat nějaké mince a zásoby, tak holt musel sbírat ty 5 nebo 15 minutovky... teď postačí 24 když mám všeho dost :)

A co CvC? Bojuješ, nebo se věnuješ jen svým sousedům? :)
CvC se účastním a ráda, takže pokud cech bojuje a mám možnost být u PC, tak se vždycky přidám.

Ahoj bloncko,
3 cechy - 3 odlišné systémy cechovního hraní. Můžeš, prosím, stručně nastínit, co se ti na kterém líbí, a co naopak ne?
Děkuji. (Crackenosch)

Základ je asi všude podobnej - Každej cech chce mít aktivní hráče, lidi co si pomůžou s obchodem, motivacemi atd... U cechů na horních příčkách jsou teď asi nejdůležitější CvC, kde v podstatě společným cílem všech cechů je mít co nejvíc polí... Za mě je v cechu nejdůležitější rozumný velitel, který se nenechá zviklat a ví, co chce.. Jakmile si do vedení nechá kecat, tak to nikam nevede... A taky je důležité být si vědom postavení svého cechu v žebříčku a neuzavírat nevýhodné dohody o neútočení z kterých neplyne žádná výhoda... :)

Co považuješ za největší přínos hry? A co naopak jako slabou stránku (třeba i nějakou funkci), která je tady zbytečná?
Přínosů je spousta, člověk se tu odreaguje, zahraje si, vyplení pár sousedů, naučí se nové strategie... :) Pozná spoustu nových lidí. Hodně z nich jsem měla tu čest potkat osobně a jsem za to moc ráda :)
Slabá stránka je určitě ve fungování CvC bojů, pomalé načítání, vyhazování z boje, nezobrazování oblehů (občas) atd... Z těch novějších vad třeba vracení spodní lišty se sousedama na začátek po každém boji, to mě fakt zdržuje :D Nebo třeba nefunkčnost zušlechťování kulturních budov přes pomoc přesto, že ručně zušlechtit jdou ... :)

Hraješ i na jiných světech?
Hraju na A, C a D. Hlavní je pro mě C.

Nelákal Tě nový svět a vidina toho, že bys mohla být první?
Trochu jo... ale když si pak uvědomím, kolik času zaberou ty tři světy, kde už hraju, tak mě to přejde :) Navíc to stálo strašně moc času, bodů, surovin, plánků atd., abych se dostala na aktuální 80. příčku :)

V představení jsi říkala, že hraješ hlavně z práce, jaké jsou tedy Tvé další koníčky mimo pracovní a herní dobu? :)
No momentálně se těším na toho největšího koníčka, kterej se mi narodí v březnu :) Jsem na neschopence a momentálně největší záliba je spánek a pak PC... co taky má člověk dělat, když je celej den sám doma :) Ale za chvilku se to otočí o 360 stupňů a budu tu mít veselo :)

Gratuluji! Budoucí maminku jsem teda ještě v křesle neměla :) A už víš, co to bude za pohlaví, nebo se necháváš překvapit?
Bude to holčička, máme z ní neskutečnou radost, oba jsme moc chtěli holčičku :)

Má otázka bude možná trochu víc na tělo, ale jen proto, že si neumím představit, jaké to je, takže mě to zajímá... Jaké to je být recepční v hotelu? A zvlášť při čekání, až někdo někdy přijde na recepci? Byla by taková práce bez krácení času u FoE nudná? Nebo máš i jiné kratochvíle? (Dan 77)
Je to v podstatě kancelářská práce akorát přijdeš víc do styku s lidmi. Někdy natrefíš na slušný hosty, se kterýma rád pokecáš, jindy je to samej tydýt... hlavní náplní je být na svém místě, přijímat rezervace, brát telefony, odpovídat na maily a řešit problémy hostů. Když není co by, tak brouzdáš po netu a hraješ :)

Děkuji za rozhovor a přeji hodně zdraví :)

Diskuzi k tomuto rozhovoru najdete zde.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru