Body na liste

fmash-

Znalec
Mimochodem výběr za 5 dia, nevyplatí se:
Každý ať si sbírá jak chce, ale já upřednostním docela často volný čas před pěti diamanty, kterých získám na jednom světě jenom z expedice 155 (můj průměr z Cirgardu za posledních 40 týdnů).

Často bch to využil například k nasbírání 700FB za týden a poté jednorázovému hození do VB.
Až budeš mít sklizeň 500 denně a nahodíš denně tak 40 000 bodů, zrovna tenhle důvod ti myslím připadne ze všeho nejméně zajímavý.

já celkem chápu co tím sledují. Vzhledem k tomu že hromadný výběr mého města má schopnost zalagovat starší PC, umím si živě představit co by to provedlo s průměrným smartphonem.
To ale neznamená že bych to na mobilu neuvítal. ;)
já celkem chápu co tím sledují. Vzhledem k tomu že hromadný výběr mého města má schopnost zalagovat starší PC, umím si živě představit co by to provedlo s průměrným smartphonem.
To ale neznamená že bych to na mobilu neuvítal. ;)
jo to máš pravdu, mě výběr na notebooku trvá tak 30-60sekund :D
Co to máš prosím tě za PC?
jo to máš pravdu, mě výběr na notebooku trvá tak 30-60sekund :D[/QUOTE

Ruční výběr ti trvá skoro minutu?

PRO
Bylo by těžké zavést sběr za 5 dia v mobilní aplikaci? Rozhodně by to hodně ušetřilo čas. Ať to udělají...
Někde jsem četl že to nejde udělat z důvodu náročnosti na mobil...podívej se někdy až budeš dávat sběr za dia na správce úloh kolik ti v ten moment běží procesor...

Jsem pro.
Často bch to využil například k nasbírání 700FB za týden a poté jednorázovému hození do VB.

----------------

5x7 = 35
35*4 = 140
140*12 = 1680 dia

no a 1680 to je už na 2 rozšíření

takže na tvojí odpověď sbírej za dia fakt ne díky :D
Jedině ručně, jako první Galaxii a pak postupně eventový budovy co dávají nejvíc FB....

Naposledy upraveno moderátorem:

d arvit

Psavec
Jsem pro.

----------------

5x7 = 35
35*4 = 140
140*12 = 1680 dia

no a 1680 to je už na 2 rozšíření

takže na tvojí odpověď sbírej za dia fakt ne díky :D
až budeš mít koupený i všechny rozšíření za 1800 dia, tak ti to nebude připadat jako velká částka, ted šetři na rozšíření..

přesně, galaxie + eventový budovy na zdvojení a potom hromadný za 5 dia ...

A došlo ti, že tím se připravíš dobrovolně za ten týden minimálně o 150 bodů, protože když je v liště víc než 10, nevyrábí se ti další? :D

Mimochodem docela by mě zajímalo, kdo z těch, kterým se zdá 5 dia za den jako nehorázná suma, utrácejí při vyjednávání v expedici 10 dia, aby nemuseli vzdát. Tipuju, že většina.
Jinak v těch výpočtech, jste opomenuli podstatnou věc..a sice, že počet rozšíření, které se dají koupit za dia, je omezen u většiny ér na 2 rozšíření. Z expedice padá diamantů poměrně dost a občas i z jiných zdrojů. A není žádný problém za tu dobu, co hráč v éře setrvá, na ně našetřit a zároveň používat sběr za 5 dia..pokud to teda není skokan co musí za týden skočit do další éry;)

Dan 77

Veterán
PRO

Kdysi byl pro lištu horní limit jen 10 FP nejen pro automaticky se načítající body (1 za hodinu), ale i při výběru! Pak se to rozdělilo, že od 10 výš se body automaticky po hodině už nepřičítají, ale při výběru už šlo tento limit překročit a nastaven byl limit nový. Původně to tedy bylo 10 FP (resp. 9 + výběr jakékoli další budovy), pak 100 FP (resp. 99 + výběr jakékoli další budovy). Umí si dnes ještě někdo z nás představit vybírat produkci ve městě a utrácet jí jen po 10-19 bodech? Pokrok nezastavíš a dnes už je i limit 100 zastaralý, takže to chce opět změnu.

Přes mobil moc nehraju a sběr za diamanty v aplikaci nebyl předmětem návrhu, ale klidně taky PRO, protože to by měla být naprostá samozřejmost, i když chápu, že to pro leckteré mobily může mít příliš velké hardwarové nároky.

Mirbac

Turista
PRO

Jsem taky PRO navýšení max bodů na liště. A možná i sběr za dia na telefonu bych občas využil. Řekl bych že toto stávající omezení vadí každému hráči který má sběr 100+

Yvette

Nováček
Souhlasím, aby byla zvednutá lišta bodů. Hráč pak musí akutně vymyslet, kam dát body a musí mnohdy volit řešení, která by za jiných okolností nevolil. Bylo by to pro hráče velká pomoc.

peepee77

Moderátor
Člen týmu
Mně by stačilo kdyby so aplikace na mobilu přidali tlačítko na hromadne sběr za dia. Ale rozšíření lišty se nebráním.

Mirbac

Turista
Kdo prosím rozhoduje o tom který nápad se vývojářům předá a který ne?? O rozšíření lišty je očividný zájem tak by to asi stálo za to předat tento nápad vývojářům. Díky

LordFrunDor

Legenda
Mirbac: Rozhodují o tom členové CZ týmu, ne ty. :D
Zas až tak velký zájem tu nevidím, půlka z tohohle vlákna je diskuze o praktičnosti či vůbec nutnosti téhle funkce a nebo přilepení návrhu o 5dia výběr pro mobily. (offtoppic)
Nehledě k tomu že v různých obměnách se tohle téma objevuje pravidelně a můj názor je furt stejnej - horní limit na liště bodů je daný jen tvým skillem, tvými schopnostmi a tvým herním zařízením. A to v mém případě znamená že 1x-2x týdně tam je přes 1.000FB a 6x-5x tak 800-900FB. pokud to musím psát narovinu, tak PROTI rozšiřování lišty. PRO zavedení dia výběru pro mobil.