Body na liste

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13089
  • Vytvořeno

DeletedUser13089

Host
Dobry den kazdy by uvital neomezeny pohyb na liste jde hlavne o vybery cas a pokrok nezastavis je hodne bodu ve meste nekteri maji vyber az 400 bodu tak kde mam davat body nez vyberu vsechnou vyrobu jde oto aby body mohly zustat vice na liste oni se tam vejdou tak proc je omezeni jen Na 100 bodu na,vyber
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tak rozšíření mám za 1.500, takže 5 dia za den je pakatel, ale nejde sbírat za dia najednou na mobilu to jako mi chybí určitě a když by to šlo celé sebrat zadarmo tím líp :)
Ale najednou a ne že mám rozhaseny celý sběr o několik minut než se stihne všechno sebrat, utratit a znovu zadat.
Tohle s tou lištou se vymyslelo asi někdy dávno, když ještě tolik bodů nebylo k dispozici, mělo by se to trochu updatovat.
 

DeletedUser13620

Host
Tohle už se řešilo mockrát, snad to bylo i postoupeno vývojářům, ale odezva nula. Trochu se divím, lišta umožňuje přelízt 100 i na mobilu, takže to není nějaký software problém a 5 dia opravdu nic není - ze studánek a expe mám tolik že si těch 5 dia denně můžu dovolit.
 

DeletedUser12887

Host
No právě, taky se divím, prelezt to jde, když teda se vybere pouze 99 a zbytek se stihne forem nějak sebrat, ale možnost na ten sběr za dia na mobilu není nebo chybí, či kde se stala chyba.
Akorát jde teda o to, že je potřeba to asi opakovat častěji tenhle návrh, protože už dneska jsou levely tak vysoko u některých hráčů, že ta lišta nemůže stačit nebo pouze na jednu budovu a když budu mít Canaveral např. který dá 101 FB, nechápu proč by nemělo jít vybrat teda rovnou i těch dalších 450 třeba, takže stejně dříve nebo později tohle omezení musí zákonitě padnout.
 

DeletedUser12887

Host
To máš pravdu, jinak by mě zajímalo třeba jestli tohle se považuje za dobrý nápad nebo špatný

Konkrétně teda co se mě týče chybějící možnost sběru produkce na mobilním zařízení, kdy možnost sběru za diamanty na počítači existuje na mobilu neexistuje, to by se v roce 2019 mohl nad tím někdo začít zamýšlet a třeba takovou možnost zavést.
 

dudasek

Znalec
1/lišta na 100fp je zastralá-nikdo nevěděl,že by jsi zvedl velkolepku přes lvl10-to ani nešlo,což?
2/pc vs.mobil a a hromadný sběr z 5dia-INNO se připravuje o zisk
3/nahazování několika tisíc je po "10" docela zdlouhavé-nevím jak je to na mobilu,ale příhozy od nic létají nehorázně rychle...
 

DeletedUser12887

Host
To máš recht taky mi to přijde zastaralé.
Jinak diamanty a celkově hra na mobilu je ještě dražší než na PC, už dlouho si říkám, že je to na mobilu osekana verze skutečné hry a tahle chybějící možnost to jen potvrzuje, těch příkladů co na mobilu nejde a na počítači funguje by bylo spoustu.
Nicméně proč je problém tam zavést úplně jednoduchou funkci hromadného sběru to mi hlava nebere.
 

DeletedUser13620

Host
No to nejseš sám, tohle mě na téhle hře štve snad nejvíc, co tím sledujou,že tuhle věc na mobilu nesrovnají s pc mě nenapadá. I když nejpravděpodobnější možnost je ta, že pro neustálý příval eventů nemaj čas ani náladu řešit cokoliv v principech hry :)
 

DeletedUser12887

Host
:)
Tak pravda systém by se mohl zhroutit, na to jsem nepomyslel :)
 
Nahoru