Body na liste

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13089
  • Vytvořeno

DeletedUser13620

Host
Mě to teda taky nenapadlo - když vezmu že hry na PC jsou čím dál tím víc náročnější na výkon a autoři her tím vlastně hráče nutí ke koupi dražších a výkonnějších sestav ... Ale asi maj v Innu názor, že co lidi ušetří na nákupu nového mobilu můžou tím pádem utratit za dia :-D
 

dudasek

Znalec
musíš brát v potaz,kolik Ti hodí CE,studánky fontány a možní diafarmy na jiných světech...je to docela dost kliknutí,alespoň u mě ve městě,ale já u toho ještě plním úkoly.....
 

Dědeq

Znalec
I když nejpravděpodobnější možnost je ta, že pro neustálý příval eventů nemaj čas ani náladu řešit cokoliv v principech hry
To je vcelku životaschopná myšlenka.

Jinak co se týče sběru, tak na telefonu je výhoda, která na pc nefunguje, že pokud člověk přejede prstem dostatečně rychle, přeplní lištu i o několik set bodů, tím se to trochu vyrovná. Což netvrdím, že je plnohodnotná náhrada, ale dá se s tím jakž takž vyžít, například když si bodové velkolepky postavím blízko k sobě, aby se daly sklidit jedním tahem.
 

DeletedUser12887

Host
Což je sice pravda, jenže přejet prstem úplně přes všechno ostatní což jsou farmy a bůhvíco ještě a máš město na maximum už tak snadný není.
Lepší by bylo teda mít stejnou možnost toho sběru naráz jako na PC nebo zrušit to omezení přeplňovani listy.
 

Dědeq

Znalec
přejet prstem úplně přes všechno ostatní což jsou farmy a bůhvíco ještě a máš město na maximum už tak snadný není
To není, no. Dělám to tak, že si sklidím drobnosti typu stráží, svatyní a speciálek, nahážu si co je potřeba do připravených velkolepek (pokud není možnost nějakého 1,9 náhozu) tak, abych splnil úkol na body, a pak kus farem, případně VB jako mys, hagia, IT, Castel, všechno naráz. Končím tak někde kolem 300 v liště, a pak už je jedno, jestli třeba hodinu počkám, než to bude kam vrazit.
 

DeletedUser12887

Host
Tak když je na to čas dělám to stejně, jenže ten pokazdy není tak to sklizim radši sakumprask najednou a to pak má výhodu ten kdo hraje na PC.
Jako jsou možnosti jak to udělat, jenže nejsou teda v rovnováze s těma, kteří tu možnost mají a rušit to co jde na PC by bylo taky škoda, takže spíš by bylo lepší zrušit to omezení nebo vytvořit stejnou možnost pro hráče přes aplikace.
O tom se klidně dá diskutovat třeba rok.
Podle mě je nesmysl spíš to omezení listy, když stejně se ty body zvyšují skrz relikvie nebo odměny různé a jde to.
 
Jsem pro.
Často bch to využil například k nasbírání 700FB za týden a poté jednorázovému hození do VB.

----------------
Mimochodem výběr za 5 dia, nevyplatí se:

5x7 = 35
35*4 = 140
140*12 = 1680 dia

no a 1680 to je už na 2 rozšíření

takže na tvojí odpověď sbírej za dia fakt ne díky :D
 
Nahoru