Body na liste

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13089
  • Vytvořeno

Dědeq

Znalec
Mimochodem výběr za 5 dia, nevyplatí se:
Každý ať si sbírá jak chce, ale já upřednostním docela často volný čas před pěti diamanty, kterých získám na jednom světě jenom z expedice 155 (můj průměr z Cirgardu za posledních 40 týdnů).

Často bch to využil například k nasbírání 700FB za týden a poté jednorázovému hození do VB.
Až budeš mít sklizeň 500 denně a nahodíš denně tak 40 000 bodů, zrovna tenhle důvod ti myslím připadne ze všeho nejméně zajímavý.
 

DeletedUser7728

Host
PRO
nekonečné témata - body v liště a výběr produce resp. PC/ntb vs. mbl/tbl
 

DeletedUser17116

Host
já celkem chápu co tím sledují. Vzhledem k tomu že hromadný výběr mého města má schopnost zalagovat starší PC, umím si živě představit co by to provedlo s průměrným smartphonem.
To ale neznamená že bych to na mobilu neuvítal. ;)
já celkem chápu co tím sledují. Vzhledem k tomu že hromadný výběr mého města má schopnost zalagovat starší PC, umím si živě představit co by to provedlo s průměrným smartphonem.
To ale neznamená že bych to na mobilu neuvítal. ;)

jo to máš pravdu, mě výběr na notebooku trvá tak 30-60sekund :D
Co to máš prosím tě za PC?
jo to máš pravdu, mě výběr na notebooku trvá tak 30-60sekund :D[/QUOTE
 

DeletedUser17116

Host
Ruční výběr ti trvá skoro minutu?

PRO
Bylo by těžké zavést sběr za 5 dia v mobilní aplikaci? Rozhodně by to hodně ušetřilo čas. Ať to udělají...

Někde jsem četl že to nejde udělat z důvodu náročnosti na mobil...podívej se někdy až budeš dávat sběr za dia na správce úloh kolik ti v ten moment běží procesor...

Jsem pro.
Často bch to využil například k nasbírání 700FB za týden a poté jednorázovému hození do VB.

----------------
Mimochodem výběr za 5 dia, nevyplatí se:

5x7 = 35
35*4 = 140
140*12 = 1680 dia

no a 1680 to je už na 2 rozšíření

takže na tvojí odpověď sbírej za dia fakt ne díky :D

Jedině ručně, jako první Galaxii a pak postupně eventový budovy co dávají nejvíc FB....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

d arvit

Odborník
Jsem pro.
Často bch to využil například k nasbírání 700FB za týden a poté jednorázovému hození do VB.

----------------
Mimochodem výběr za 5 dia, nevyplatí se:

5x7 = 35
35*4 = 140
140*12 = 1680 dia

no a 1680 to je už na 2 rozšíření

takže na tvojí odpověď sbírej za dia fakt ne díky :D

až budeš mít koupený i všechny rozšíření za 1800 dia, tak ti to nebude připadat jako velká částka, ted šetři na rozšíření..

přesně, galaxie + eventový budovy na zdvojení a potom hromadný za 5 dia ...
 
Často bch to využil například k nasbírání 700FB za týden a poté jednorázovému hození do VB.

A došlo ti, že tím se připravíš dobrovolně za ten týden minimálně o 150 bodů, protože když je v liště víc než 10, nevyrábí se ti další? :D

Mimochodem docela by mě zajímalo, kdo z těch, kterým se zdá 5 dia za den jako nehorázná suma, utrácejí při vyjednávání v expedici 10 dia, aby nemuseli vzdát. Tipuju, že většina.
Jinak v těch výpočtech, jste opomenuli podstatnou věc..a sice, že počet rozšíření, které se dají koupit za dia, je omezen u většiny ér na 2 rozšíření. Z expedice padá diamantů poměrně dost a občas i z jiných zdrojů. A není žádný problém za tu dobu, co hráč v éře setrvá, na ně našetřit a zároveň používat sběr za 5 dia..pokud to teda není skokan co musí za týden skočit do další éry;)
 

Dan 77

Veterán
PRO

Kdysi byl pro lištu horní limit jen 10 FP nejen pro automaticky se načítající body (1 za hodinu), ale i při výběru! Pak se to rozdělilo, že od 10 výš se body automaticky po hodině už nepřičítají, ale při výběru už šlo tento limit překročit a nastaven byl limit nový. Původně to tedy bylo 10 FP (resp. 9 + výběr jakékoli další budovy), pak 100 FP (resp. 99 + výběr jakékoli další budovy). Umí si dnes ještě někdo z nás představit vybírat produkci ve městě a utrácet jí jen po 10-19 bodech? Pokrok nezastavíš a dnes už je i limit 100 zastaralý, takže to chce opět změnu.

Přes mobil moc nehraju a sběr za diamanty v aplikaci nebyl předmětem návrhu, ale klidně taky PRO, protože to by měla být naprostá samozřejmost, i když chápu, že to pro leckteré mobily může mít příliš velké hardwarové nároky.
 

DeletedUser17780

Host
PRO

Jsem taky PRO navýšení max bodů na liště. A možná i sběr za dia na telefonu bych občas využil. Řekl bych že toto stávající omezení vadí každému hráči který má sběr 100+
 

Yvette

Turista
Souhlasím, aby byla zvednutá lišta bodů. Hráč pak musí akutně vymyslet, kam dát body a musí mnohdy volit řešení, která by za jiných okolností nevolil. Bylo by to pro hráče velká pomoc.
 

DeletedUser17783

Host
s tím návrhem mohu pouze souhlasit a navíc bych by pro aby se dali body převádět z lišty do inventáře!
 

peepee77

Veterán
Mně by stačilo kdyby so aplikace na mobilu přidali tlačítko na hromadne sběr za dia. Ale rozšíření lišty se nebráním.
 

DeletedUser17780

Host
Kdo prosím rozhoduje o tom který nápad se vývojářům předá a který ne?? O rozšíření lišty je očividný zájem tak by to asi stálo za to předat tento nápad vývojářům. Díky
 

Svatej

Legenda
Mirbac: Rozhodují o tom členové CZ týmu, ne ty. :D
Zas až tak velký zájem tu nevidím, půlka z tohohle vlákna je diskuze o praktičnosti či vůbec nutnosti téhle funkce a nebo přilepení návrhu o 5dia výběr pro mobily. (offtoppic)
Nehledě k tomu že v různých obměnách se tohle téma objevuje pravidelně a můj názor je furt stejnej - horní limit na liště bodů je daný jen tvým skillem, tvými schopnostmi a tvým herním zařízením. A to v mém případě znamená že 1x-2x týdně tam je přes 1.000FB a 6x-5x tak 800-900FB. pokud to musím psát narovinu, tak PROTI rozšiřování lišty. PRO zavedení dia výběru pro mobil.
 
Nahoru