Body, score

Roginel

Komentátor
PRO,
ale spíše bych to napsal, tomu kdo tvoří FOE helper .. bylo by to asi rychlejší a těm dalším statistikám by to sedělo
 
Naposledy upraveno:

Chimichurri

Psavec
Dám ti příklad, aktuálně, když chci do města narvat novou VB, tak musím umazat nějaké eventovky. V tom případě se řídim pro mě zásadní výrobou bodů a bonusama pro útočnou armádu. Nicméně jsou hráči kteří by se třeba řídily i množstvím bodů do žebříčku. Kdybych měl snadný, na jeden klik dostupný přehled, sám bych do do užšího výběru taky zahrnul.
pokud by to nebylo jen o skóre jak je v návrhu, ale přehledný souhrn jak píšeš tak jsem pro....to bych využíval
 

Svatej

Legenda
Jseš třetí kdo argumentuje tím že to je dohledatelné jinde. O tom ale tenhle návrh není. viz výše. :rolleyes:
Skoro čekám kdo další tu napíše že to je někde dohledatelné :D

BTW: Ten tvůj návod není kompletní. Tabulka koeficientů za dobu končí ledovkou - schází doby po ní a také speciální druhy zboží ;) Takže na tom tvym odkazu si to fakt nezjistim. :p
 

Smígl

Člen
Je to taky o tom, aby jste měli hezký přehled o budovách v městě. Když má někdo max. rozšíření, tak tam snadno přehlédne malou nepotřebnou budovu.
 

weri85

Komentátor
Je to taky o tom, aby jste měli hezký přehled o budovách v městě. Když má někdo max. rozšíření, tak tam snadno přehlédne malou nepotřebnou budovu.

Pokud chceš řešit "malou nepotřebnou budovu", tak to není o tvém návrhu o přehledu budov s body za ně, ale spíše přehledu budov s rozdělením na produkci bodů, peněz, atd. Určitě nebudu vyhazovat budovu, která dává málo bodů do žebříčku, ale spíše není efektivní s přepočtem na plochu.
Viz FoeHelper níže

1616567522589.png
 

Svatej

Legenda
Pokud chceš řešit "malou nepotřebnou budovu", tak to není o tvém návrhu o přehledu budov s body za ně, ale spíše přehledu budov s rozdělením na produkci bodů, peněz, atd. Určitě nebudu vyhazovat budovu, která dává málo bodů do žebříčku, ale spíše není efektivní s přepočtem na plochu.

A četl jsi vůbec do konce co jsem ti odpovídal? :D Protože to vypadá že moc ne.
Celkově to vypadá že to co píšou ostatní čteš jen tak letem světem - sem tam kousek. :rolleyes:
 

weri85

Komentátor
A četl jsi vůbec do konce co jsem ti odpovídal? :D Protože to vypadá že moc ne.
Celkově to vypadá že to co píšou ostatní čteš jen tak letem světem - sem tam kousek. :rolleyes:

No jo, dovolil jsem si napsat, že jsem proti návrhu, tak se do mne budeš navážet stejně jako do těch, co sem napíší, že jsou body dohledatelné jinde.
Zkus spíše reagovat na argumenty v debatě místo osobních útoků na lidi, co sem píší.

Dle mého prostě přehled s body za budovy nepotřebuje 99,9% hráčů. To co chtějí, je tabulka výše, tedy efektivita budov ve městě.
 

Svatej

Legenda
Zkus spíše reagovat na argumenty v debatě
Jenže to je přesně to co ty neděláš. :D Vždyť já v tom příspěvku píšu - teď to třídim podle efektivity FB a % útoku, kdybych měl takovouhle tabulku, klidně do toho zahrnu třetí faktor - body do města.

na což odpovídáš, že to mám třídit podle efektivity. :D Proto si myslim že nečteš co ostatní píšou a stojim si za tim. ;) To není o tom jak jsi hlasoval, ale o kvalitě toho co píšeš.

místo osobních útoků na lidi, co sem píší.
Pokud za osobní útok považuješ konstatování skutečnosti, že moc nedáváš pozor co píší ostatní tak jo, budu na tebe dál OSOBNĚ útočit, když to budeš dál dělat. :D
Dle mého prostě přehled s body za budovy nepotřebuje 99,9% hráčů. To co chtějí, je tabulka výše, tedy efektivita budov ve městě.
Nebudu se s tebou hádat o % kolik hráčů by to využilo, za mě mnohem větší. A nebudu se s tebou hádat ani o tom co potřebují, neboť na to nemám relevantní data. Ty je zřejmě máš, dobře pro tebe. :)
 

d arvit

Odborník
tabulku, případně hodnocení kolik bodů je za budovy??
rozhodně pro - něco takového by mělo větší smysl než ta parodie na hodnocení co tu doted jako funguje..
 

Lord Org

Psavec
Za mě proti.
Sice nemám úplně představu, kolik lidí by to konkrétně využilo, jsem ale hluboce přesvědčený, že naprosté minimum. Daleko sledovanější údaj je podle mého efektivita body výzkumu/pole a vojenský bonus/pole. Počet bodů do žebříčku je marginálie.
Nicméně stejně jako většinou u podobných návrhů, které jsou pro mě ve výsledku spíš ve stylu "nic proti ničemu", takže bych s nimi mohl klidně i souhlasit, hlavní důvod proti je spíš snaha umožnit projít podle mě lepším návrhům.
 

Smígl

Člen
Ty jo to je dobrý nápad. Ono by to nemuselo být jen o bodech a v té tabulce by mohlo být víc věcí.
 

d arvit

Odborník
Nebo když přestavu

jaká?

hodnocení které nemá vypovídací hodnotu - hráči můžou mít stejné město, budovy rozšíření atd. a jeden bude mít 3x více bodů než druhý nebo jedno město bude totálně bez ekonomiky zaplněné jen úkryty a šampiony a hráč má více bodů než hráč se špičkovou ekonomikou.

vše jen proto že nahrát 100M bodů boji je jednodušší než třeba rozšířením vlastních VB nebo hodnotou budov města (která je omezená díky ploše)

proto je hodnocení k ničemu a mnohem lepší by bylo mnohem více různých hodnocení než jedno nic nevypovídající
 
Naposledy upraveno:

ufík123

Psavec
počítat kolik jsi dal celkem někomu bodů nebo kolik to stálo bodu je jednoduché po nějakou 10-15 ale arcy na 100 to je jinej kalibr. PRO
 
Nahoru