Body v inventáři

Smígl

Člen
současný stav: musím jít do inventáře pro to abych viděl kolik mám bodů v invu
nápad: jako je to okénko kde je vidět kolik máme mincí a zásob a medailí tak by bylo okénko kde by bylo vidět kolik máme bodů v inventáři, pro ty co maj víc jak tisíc FB tak by tam měli např, 5K nebo 50K a když by se na to najelo myší tak by se ukázalo přesné číslo jako je to u mincí a zásob
obrázek pro pochopení:
zkoušel jsem hledat na fóru: ne
 

Acodeti

Komentátor
To právě dělá foe-helper. Stačí si vygooglovat: "foe-helper number of FP". Absolutně nechápu, proč nám Inno tenhle údaj neposkytuje samo. Stejně tak není v expedici při vyjednávání vidět, jak dlouho ještě bude trvat koupení čtvrtého pokusu (a foe-helper to ukazuje).
 

Smígl

Člen
ano souhlasím co jste tu říkali ale vidět je bez nějakých jiných akcí jsem chtěl, a pro ty co nemaj helper,
 

Dan 77

Veterán
PRO

Ale jde to vidět

A pokud jde o ty body tak stačí otevřít libovolnou velkolepku a vidíš kolik bodů máš...
Jj ten 4. pokus na vyjednávání v expedici celkem krátce, to okopírovali FoE Helper.
To sice jo, ale třeba není toi s rozházenými body po cizích velkolepkách. V tomto ohledu to supluje FoE Helper, abych to přes radnici nemusel přičítat.
 

peepee77

Veterán
Fajn, body ve velkolepkách mi FoE neukazuje. Ale vzhledem k tomu, že dokud majitel budovu nezavře, jsou stejně nedostupný, je jejich množství vlastně úplně irelevantní.
 

Lord Org

Psavec
Klidně PRO
Sice mi není úplně jasné, že někomu dělá potíž si kliknout do velkolepky (např.), když ho nutně zrovna zajímá aktuální počet bodů (který chce stejně znát jen kvůli nahození), na druhou stranu by innu asi vůbec nic neudělalo přidat např. nahoru vpravo mezi ukazatele počtu dalších věcí i počet bodů
 

peepee77

Veterán
na co ti to je?že blbě investuješ/lidi nezavírají a nemáš je v inventáři k použití?možná je už nikdy neuvidíš....
Mně to není k ničemu. Já mám seznam investic na jednu stránku a lidi kterým házím zavírají pravidelně. Možná by sis měl přečíst moje předchozí reakce :D
Nepotřebuju žádnej helper protože násobit libovolný číslo 1,9 umím i z hlavy, a vím, že to, co jsem investoval se mi vrátí se ziskem protože ARC mám 80+.
 

Dan 77

Veterán
Však to je každého věc.
Za mě to, co nepromysleli vývojáři, aby byla hra uživatelstky přívětivější, to nabízí právě FoE Helper. Kdyby vývojáři mysleli taky na něco jiného než na novinky typu CB, PvP aréna, násilné rušení cechovních fór a nebo aby byl jeden event za druhým, třeba by se víc věnovali i uživatelské stránce a FoE Helper by nebyl nikdy potřeba. Plus další funkce a přehledy, z nichž používám cca polovinu a šetří to trochu čas s počítáním, zapisováním si, hledáním atd.
 
Naposledy upraveno:

Ondromass

Dopisovatel
To právě dělá foe-helper. Stačí si vygooglovat: "foe-helper number of FP". Absolutně nechápu, proč nám Inno tenhle údaj neposkytuje samo. Stejně tak není v expedici při vyjednávání vidět, jak dlouho ještě bude trvat koupení čtvrtého pokusu (a foe-helper to ukazuje).
Za FoE helper můžeš dostat BAN
 
Nahoru