body za vitezstvi

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1176
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1176

Host
toto je napsano v Tutorialu jak to vše funguje:
To nám říká, že za vítězství jsme získali 132 bitevních bodů, celkem jich máme 388 a pro následující stupeň potřebuje už jen 221. K čemu tyto body? Za ně stoupáte výše a výše v hodnocení PvP turnajů (o kterých se dozvíte více v kapitole 9), přičemž pokud se Vám bude dobře dařit, dostanete medaili. Důležité je upozornit na to, že když použijete nějakou jednotku z doby železné a třeba kopiníky z doby bronzové, po bitvě se Vám získané body budou počítat do PvP turnaje z doby železné!

je zde odkaz na kapitolu 9, ale je tam pouze 7 kapitol. :(

zaji ma me: nyni utocim ale uz to po me nechce zadne body na dalsi uroven, taky je pravda ze za medaile jsem rozsiril. vše se bavim o době železný.
pokud vemu vojaky z doby bronzovy a budu vyhravat tak mi to bude ukazovat body pro další uroven?
zkratka jsem zmaten pomůže mi to někdo prosím osvětlit?

jeste jedna vec: kdyz jsem na mape a kliknu na vez pro kazdou dobu jina tak se mi otevre tabulka. v te babulce je sloupec "vyžadováno" co to znamená??

předem děkuji za vysvětlení nebo odkaz kde je problematika vysvětlena
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Takže, co jsem pochopil já tak:

1) "Další úroveň" znamená postavení v žebříčku v jedné z věží. To znamená, že pokud budeš třeba třetí a bude ti na druhého chybět 5000 bodů, ukáže se ti po bitvě, že ti chybí právě oněch 5000 bodů na další úroveň.

2) Vyžadováno podle mě znamená, kolik medailí už onen vládce v příslušné věži (tedy s jednotkami z oné doby) získal. S nějakým vyžadováním to asi nemá nic společného, půjde pravděpodobně o chybný překlad.
 

DeletedUser1176

Host
1)to by mohlo davat smysl. kdyz jsem prvni tak to po me vlastne nechce body na dalsi uroven kdyz jsem prvni v jedne vezi.

2)a co se tyce: vyzadovano tak v 1 mam 5 a ve 2 vezi 10. coz souctem dava 15 medaili a na rozsireni jsem spotreboval 10. a kdyz se podivam jak se rozsiruje tak to po me chce 50 medaili a nemam nic.... pritom 5 by mi jich melo zbyt. bud neumim pocitat nebo je jeste jine vysvetleni
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru