boje PvP, návrhy

DeletedUser16069

Host
Dobrý den,
začal jsem hrát další svět a opět jsem narazil na dvě drobnosti, které mi vadí:

- mám vyzkoumáno PvP, chci napadnout souseda, který má ikonku mečů, ale objeví se okénko, že ještě nemá vyzkoumáno.
- Návrh: kdo nemá vyzkoumáno, nemá u sebe ikonku meče

- přepadl jsem souseda, vyhrál jsem boj na automat, ale nechci rabovat (byl to úkol v Eventu apod.), tedy "vykřížkuji" možnost vpravo nahoře, ale stejně se automaticky přepnu na jeho město, což jsem nechtěl => zdržuje to
- Návrh č.1: nechci rabovat, vykřížkuji, nepřepínám se na dobité město
- Návrh č.2: chci rabovat, kliknu na tlačítko Rabovat a tím se přepnu do města a zároveň mám možnost rovnou rabovat, nemusím klikat ještě na tlačítko
- Návrh č.3: chci rabovat, ale ve městě není co a proto tlačítko Rabovat bude neaktivní a tím se nepřepnu do města
 

Dědeq

Znalec
Ikonka meče u nenapadnutelných: PRO, už to tu sice párkrát myslím zaznělo, ale bylo by to logické a ušetřilo by to zbytečnou námahu karpálního tunelu. Navíc na PC to hlášení, že nemá vyzkoumáno, nelze zavřít kliknutím mimo.

Návrhy k rabování: PRO. Nic by to nestálo, ale uživatelský komfort a ušetřený čas mluví kladně.
 
Pro ikonku mečů jsem PRO je to otravné pro nové hráče.

Pro přepínání do jeho města, lidi je pro vás problém ztratit 15-20 sekund vašeho času? Pro mne teda nem alespoň se podívám jaké má VB a tak, a případně si u něj získám nákresy...
 

DeletedUser12887

Host
Jsem PRO

Fakt je že to přepínání do města je zbytečny, jenže všechno má dvě strany mince, někdo naopak shání plánky nebo rabuje budovy, které dávají zboží podle věku a tím pádem spíš pro ty začínající to je asi dobré..

Takže bych bral ten návrh, že si můžu zvolit, zda rabovat chci nebo ne.

Co se tyce VB to je mnohem jednodušší způsob rovnou kliknout na ikonku VB a projet to tam, než půl hodiny hledat, kde co zrovna je ve městě.
 
Nahoru