Bojové věže

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11254
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11254

Host
Dobrý večer,měl bych návrh na zpříjemnění bojů mezi sousedy a cvc...:)

Oblast hry:eek:dměny pro vítěze věží

Součastný stav:Odměny jsou medaile pro určitý počet hráčů

Nápad:Jak víme za každé vítěztví z např.:jednotkami doby železné se započítává do věže doby železné.Odměnou pro vítěze jsou medaile,můj nápad je aby ten kdo se stane šampione-vítězem dané věže dostal k medailím ještě jednotku "šampion",která by měla stejnou dobu jako věž ve které zvítězil :)Bylo by to příjemné spestření pro všechny co rádi bojují,je to jen nápad sem zvědav co na něj řeknete...

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO

Pěkné svátky a štastná nový rok všem ;-) Zdraví blebli
 

Kayro

Znalec
Nevim me prijde ze kazdy kdo ma Alcatraz muze sampiony prehazovat vidlema tak ze jako odmena za viteztvi nic moc.
 

DeletedUser10899

Host
Mi se to docela líbí, ne každý má hned Alcatraz, a ne každý má útočiště šampióna, určitě by to bylo zajímavé pro "menší" hráče.
 

DeletedUser11254

Host
Ano přesně tak,pro "menší" hráče by to byla další motivace.útočiště nemá každý (já např. taky ne bit mám alcatraz)
 

DeletedUser11638

Host
ja bych daval + k medailim tulaka další týden šampiona a tak dal... boje by pak zajímaly hrače víc.
 

DeletedUser2451

Host
já si nejsem jist tímto nápadem a ponechal bych to tak jak to je
 

DeletedUser11254

Host
ivosak14 přiznej si že odměny co jsou-medaile jsou pro některé hráče směšné (a znám jich dosti) další odměny by přitáhli do bojů více lidí,je to další věc ve které se dá soutěžit to co napsal bambus mi taky nezní špatně
 

DeletedUser2451

Host
ivosak14 přiznej si že odměny co jsou-medaile jsou pro některé hráče směšné (a znám jich dosti) další odměny by přitáhli do bojů více lidí,je to další věc ve které se dá soutěžit to co napsal bambus mi taky nezní špatně

Ano to je možné já také znám hráče kterým jsou medaile k ničemu ale taky znám lidi co mají tuláků a šampionu tolik že neví co s nima proto mě příjde že navrhovaná odměna je taky zbytečná.
a poslední dobou zvláště odmeny ve vánočním eventu to mě připadá že INNO na tuhle hru kašle.
A jestli to tak pujde dál s touhle hrou skončím
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Dobrý aspoň jako zpestření pro hráče, kteří nemají Útočiště šampiona nebo Alcatraz.
 

DeletedUser11254

Host
Přesně tak,pro hráče co nemají alcatraz je to pěkné a i ti větší co bojují aspon dostanou něco navíc... :)
 

Dan 77

Veterán
Nemůžu si pomoct, ale její nick byl podle Blebli vyskloňován správně. :D To by muselo dojít k tzv. přechýlení a musela by si už při registraci zvolit nick "trojanka1673". :D (pak by se to dalo skloňovat jinak)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11254

Host
Podle mě je to hezký nápad pvp už dlouho neproběhli změnou a zvýšit odměny by bylo pěkné ti co nemají alcatraz to ocení ti co h mají budou holt mít pár jednotek navíc
 

Arthoris

Odborník
Určitě dobrý nápad,ty odměny co jsou teď v podobě medailí a na to,že to trvá týden,tak ta odměna není moc dobrá rozhodně by to chtělo něco navíc.Třeba klasicky ty medaile +k tomu balíky zboží to by bylo asi nejrozumnější(to se hodí rozhodně víc než jednotka).Ohodnocena by mohla býti 3 místa a ostatní by získali jen medaile.Samozřejmě množství a jaké zboží by se odvíjelo od doby.Ale rozhodně dobrý nápad aby se k těm medailím přidala další odměna.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru