Bonus z jádra

Trosman

Dopisovatel
Zdravím,

mám jádro na celkem nízké úrovni, ale i tak by to mělo dávat víc jak +10 % k výběru speciálního zboží. Mám dotaz, jestli se ta proenta navíc někde zobrazují? Mně přijde, že se zobrazí akorát ta hodnota, co mám vybrat bez bonusu. Dále i když se to nezobrazuje, tak by mě zajímalo, jestli skutečně se ten bonus tedy přidá a není někde chyba? Asi si budu muset při příštím výběru to spočítat a uvidím.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
To poznáš přímo v produkčním okně budovy, buď syntetizéru nebo přístavu, lze to snadno porovnat když najedeš na budovu kde se ti zobrazí již navýšené množství oproti tomu základnímu, na mobilu se to samé množství zobrazí až během sběru. Možná jen těch 10% není tolik znatelných, třeba při malé produkci, ale opravdu se množství navyšuje. Na příkladu je 4h produkce mars rudy se ~47% navýšením s 15 kusy oproti základu 10 kusů.

YVOFJ63.png
 

Trosman

Dopisovatel
To poznáš přímo v produkčním okně budovy, buď syntetizéru nebo přístavu, lze to snadno porovnat když najedeš na budovu kde se ti zobrazí již navýšené množství oproti tomu základnímu, na mobilu se to samé množství zobrazí až během sběru. Možná jen těch 10% není tolik znatelných, třeba při malé produkci, ale opravdu se množství navyšuje. Na příkladu je 4h produkce mars rudy se ~47% navýšením s 15 kusy oproti základu 10 kusů.

YVOFJ63.png

Já to hraju hlavně na mobilu, ale stejně mi přijde, že to ukazuje stejně u výběru jako v té budově. Jsem v ledovce, takže jen v arktickém přístavu, ale přijde mi, že se mi při výběru ten bonus nezobrazí a přes 10 % by mělo být vidět, když třeba z terminálu mám i 90.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Na mobilu to půjde hůře poznat jelikož tam chybí to produkční okénko kde je to navýšené množství zohledněno a vidíš jen okno přístavu kde je ta základní produkce, ale skutečně tam to navýšené množství je správně přičtené. Zkus si to u příštího výběru porovnat se základní produkcí a uvidíš že dostaneš o těch 10% navíc. :)

SRfTBPQ.gif
 

Trosman

Dopisovatel
Na mobilu to půjde hůře poznat jelikož tam chybí to produkční okénko kde je to navýšené množství zohledněno a vidíš jen okno přístavu kde je ta základní produkce, ale skutečně tam to navýšené množství je správně přičtené. Zkus si to u příštího výběru porovnat se základní produkcí a uvidíš že dostaneš o těch 10% navíc. :)

SRfTBPQ.gif

Už se mi to zobrazuje i na mobilu. Asi bylo třeba počkat na nějakou aktualizaci. Vlákno se tak může zavřít.
 

Solimak

Turista
Nešlo by prosím sjednotit název doby jen do jednoho? Někde se píše Arktická budoucnost, jinde zase Ledová budoucnost a lidi v tom mají někdy zmatek, když se mě v cechu ptají, kde mají najít ti Arktiku, když ji ve výzkumu nevidí a nedojde jim, že Arktika je Ledová budoucnost. Myslím si, že jednotné popisy by byly lepší, než to někde psát tak a jinde zase tak. Chápu, že je to překlad z angličtiny, kde je Arctic Future .....
Jako je blbé, že u toho Jádra je napsáno Arktika místo Ledová budoucnost.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Jistě můžeme. Koukám stejný popisek je i na wiki stránce Jádra tak to upravíme i tam, nicméně změna se projeví až s příští aktualizací pravděpodobně za týden.
 
Nahoru