Bonus za motivace

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7347
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7347

Host
Zdravím vás,
napadla mě toková věcička na zvýšení motivace hráčů na M/Z (motivaci a zušlechtění.)

Nápad spočívá v tom že při motivování by hráč měl možnost získat bonus v podobě např. +5% útok na X hod., jedna nesmrtelná jednotka (nesmrtelná jen ve správě armády) na X hod. ,zvýšení produkce na jeden výběr z výrobny surovin o X ks, odhalení soupeřovy armády před bojem nebo +5% obrany,útoku na X hod. atd... maximálně by však bonus byl na 24 hod.Samozřejmě to jak by byly případně bonusy nastaveny mají v rukou vývojáři.
Bonus by se vyskytoval ve městech hráčů náhodně třeba jako plánky na VB.Myslím že by to mohlo být dosti zajímavé :D Co říkáte?
 

DeletedUser2059

Host
Pokud by byly nějaké takové výhody třeba na 5 hodin +10% útoků celé tvé armádě, tak bych takovou získanou odměnu hodil do předposledního pole v inventáři s obrázkem siláka, myslím, že toto ve hře chybí a také od toho je připravena ta kolonka v inventáři, jen nevím jestli by to bylo vhodné dávat to takto přes motivace ;)
 

DeletedUser4810

Host
na tom něco je, ale co to postavit jinak?:

protože za to, že někoho mot/zuš dostanu 20 zlata a ten samý hráč, kterého jsem já motivoval a dostal za to 20 zlata na mě zaútočí a pokud vyhraje, mi vyrabuje třeba výrobu výbušnin, sobí výběh nebo věžový dům = poměr získané odměny je úplně jinde

a to i tehdy, pokud mi vyrabuje tu nejmenší dostupnou budovu, pořád je poměr odměn nesrovnatelný?

návrh tedy zní - dostávat odměny za vyhraný boj:
že by se po boji nerabovalo, ale vítěz by dostal od systému nějakou a to třeba i náhodnou odměnu – zlato, surky plánek, nějaký ten obranný/útočný bonus, bonus na výrobu /surek/zlata(třeba i po procentu a podobně (ale aby to nebylo jako s plánky k budovám - 100x tu samou)
protože, jak zde již několikrát padlo, kolikrát jsou boje nevyrovnané a rabování celkem ne-fér?!

spousta hráčů bojovat, tedy útočit na sousedy nechce, zpestření mot/zuš, ale i bonusů za vyhrané boje by tedy bylo asi zajímavé?
 

DeletedUser7347

Host
jen nevím jestli by to bylo vhodné dávat to takto přes motivace ;)
Myslím že motivace si o to právě říkají :) Odměna za motivace je stále 20 zlatých :rolleyes: (pro hráče z vyšších dob absolutně demotivující pomáhat s M/Z) když si vezmeš tak za boje máš medaile v pvp věžích + můžeš každého napadeného hráče ještě vyplenit :cool: Za stavbu VB máš možnost získat FP,medaile a plánky.:cool:
 

DeletedUser4810

Host
nechci se pořád dokola opakovat, ale boje jsou nevyrovnané/nespravedlivé?!, proto by se mělo něco změnit/zpestřit,!
viz má první reakce - já ho motivuji za 20 zl a on mi vyrabuje věžový dům za cca 750 a to neřeší několikrát zmiňované bonu(útočník s bonusem 40% porazí obránce s bonusem 180-to jen pro upřesnění)

další možnost-zpestření by mohlo být v tom, že by byla možnost investovat zlato surky v jakém si obchdoě, kde by se dali nakoupit různé bonusy- namátku třeba za zlato zvýšená výroba surek a opačně, různé útočné a obranné bonusy atd?

já osobně bych rabování jako takové zrušil a dal by mu/útočníkovi podobnou odměnu jako je při mot/zuš, s tím že by se hodnota druh odměny jak za mot/zuš a po útoku poupravila? - zpestřila !!

když to shrnu - při hře za den zmot/zuš pár hráčů, provedu pár útoků, postavím/změním pár budov a to je vše a když se zadaří, splním pár úkolů a pak jen čekám, kolik mě napadne hráčů a co mi vyrabují = takže snaha k ničemu?!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7347

Host
Matesov ty si to asi trochu nepobral.Jak píšeš za motivaci máš 20 zlata a útočník 750 když tě vyrabuje.Podle mého návrhu by si ty za motivaci měl 20 zlata + bonus (když by ses trefil) Podle tebe by si za předpokladu že by rabování zůstalo útočníkovi nasypal další odměnu k tomu zlatu :confused::confused::confused: Co se týká vyrovnanosti bojů tak to bych sem vůbec netahal protože toto téma už mě štve! Když o tom čtu mám chut vyhodit notas z okna,nechat ho přejet nákladákem a hodit zbytek do kamen:p:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru