Budovatelský mód (PŘEDÁNO)

Svatej

Legenda
Současný stav: V současné době je ve hře velké množství vysokých budov, které blokují výhled / přehled na stavební plochu za nimy. Nedej bože, aby byly ještě navíc nepřipojené...

Například zde, najdete na tomto obrázku 1x1 čtverec, na kterém nestojí žádná budova? Já si toho všiml až 3 hodiny od přestavby... ;)
0ucr.png


Nápad: Do hry by byl zveden stavitelský mód, který by "zneviditelnil" budovy a nechal pouze jejich obrys na mřížce města a v nich jejich názvy. (jako to je v některých stavebních simulátorech)
případ stejné situace jako v prvním příkladu:
yslH.png


Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ale ano, je tu jeden podobný nápad z roku 2012, s jednou odpovědí a uzavřený... ;) Takže mrtvý nápad, který skoro nikdo nezhodnotil a nebyl odmítnut ani posunut... Čili proč to sem nedat znovu. :D
https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/stavební-mód.2947/#post-22361
 

DeletedUser7728

Host
Souhlasím
(cityplanner využívám k velké spokojenosti a mám tam privátní archiv jednotlivých dob a také některých hráčů. V cechu jsou hráči, kteří přes něj pomáhají jiným nebo se dají studovat jiní hráči detailně. Od Průmyslu připravuji přechod do vyšších dob jen s ním resp.bez něj je to značně a zbytečně komplikované s možností ukliknutí chyby. Před nějakou dobou skončil jiný planner, který byl ještě propracovanější.)
http://foemanager.com/city-planner/app/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13611

Host
Pro

Nemusí to být vysloveně v takovém to formátu, stačilo by zavést průsvitnost budov, což je celkem rychlé a snadno naprogramovatelné řešení a pro Flash i méně zatěžující než načítání další mapy a textur.
 

Trolan

Nováček
PRO.
V extrémním pojetí pro někoho kdo je (krátkodobě/dlouhodobě) na slabém internetovém připojené by takový formát mohl dokonce vyhovovat i stabilně kvůli plynulosti hry. Byť ochudit se o grafiku znamená ochudit se dost o požitek z hry
* rozlišil bych typy budov barevně - například dílny modře, obydlí zeleně, dekorace červeně...
 

DeletedUser187

Host
Super nápad, určitě pro! Myslím, že je to realizovatelné v krátkém časovém horizontu, protože toto není opravdu nic složitého i vzhledem k tomu, že už to v podstatě existuje. :)
 

Svatej

Legenda
:D Tak přeposláno to bylo někdy koncem ledna/ začátkem února... Jestli to budou implementovat.... Možná příští rok touhle dobou se dočkáme :D:D:D
 

DeletedUser3139

Host
Už jsem se s tím setkal v jiných hrách a vždy to bylo super a pomohlo to. Takže jednoznačně PRO! Jen mám takovou temnou obavu, že se to zavede brzo (brzo znamená v řeči INNO někdy, za rok, třeba ale taky nikdy)!
 
Nahoru