Budovy- stavba / výběr

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2684

Host
Pěkně zdravím, nejsem si jist, zda-li je to chyba, či úmysl. Ale všiml jsem si, pokud zadám stavbu například nějakého obytného domku, tak v případě, že je jeho dostavba v nepřítomnosti, například v noci, kdy se obvykle spí. tak odpočet pro výběr z této budovy začne až v okamžiku prvního přihlášení do hry.
Pro příklad, Nájemní domy se mě dostavěly v 5h ráno, díky dovolené jsem se dnes prvně přihlásil do hry v 9 hodin, na postavených budovách začlo daným okamžikem 4h odpočet, takže první výběr od dostavení budovy bude možný v tomto případě až za 8 hodin.
 

Svatej

Legenda
Tohle potvrzuji, ale nejsem si jistý jestli je to chyba. Pokud ano, tak už trvá pěkně dlouho, takže spíš ne.
 

DeletedUser12887

Host
Jako nejsem si jistej jestli to je tvůj pripad.ale pokud mezi tou dostavbou a prvním přihlášením uz proběhla produkce..pak je jasny ze se to začíná počítat az od toho prvního výběru.
 

Svatej

Legenda
Nn, to není ten případ.
Jde o to, že budovy se v době tvé nepřítomnosti postaví, ale místo toho, aby už v době tvé nepřítomnosti začali vyrábět, tak výroba začne okamžikem, kdy se poprvé od jejich dostavby přihlásíš do hry.
Děje se to u všech budov které produkují automaticky (domy)
 

DeletedUser12887

Host
Tak toho jsem si nevšiml..možný to je většinou mám jednodenní domy..tam to tak poznat není.
U těch jednodenních je to spíš výhoda, když se dají vybrat až po přihlášení ☺
 

Kayro

Znalec
U těch jednodenních je to spíš výhoda, když se dají vybrat až po přihlášení ☺
Tezko je vybrat bez prihlaseni,michas jabka s hruskama.Po prihlaseni se spusti teprve první odpocet u nove postavene obytne budovy,pokud jsi ve hre tak se odpocet spusti okamzite po dostaveni.Odzkouseno na doskovem dome,urcite chyba.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Jasný tak to bylo myšleno..než abych měl výběr treba v pět ráno..vyberu si to samozřejmě až za 24 h od toho přihlášení treba v 9 dopoledne..když tu budu ne v 5 ráno, když třeba spím.
 

Henzisek

Znalec
Není to chyba.
Budova je dostavěna v době kdy uplyne časový interval a přihlásíš se po té do hry. Od této doby pak začne běžet časový interval, zpravidla obytné budovy.
 

DeletedUser11823

Host
Třeba v Elvenaru platí, že když dáš stavět budovu, zůstane "rozestavěná" (po té, co uplyne doba její stavby) až do doby, než se přihlásíš do hry. Krásně se tim dala sledovat aktivita hráče (prostě když se mu jedna budova staví nepřetržitě 4 dny, bude něco špatně). Nemůže to tady platit taky tak?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru