Budovy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16035
  • Vytvořeno

DeletedUser16035

Host
Dobrý den přeji,
Přemýšlel jsem, když si člověk postaví prémiový dům, nebo podobné věci které jsou za diamanty a pak je zruší tak z toho nic nedostane, což je škoda a mě napadlo, že by ta osoba z toho mohla dostávat medaile ve stejné hodnotě co ty diamanty.
Takže příklad když budova stála 120 diamantů, tak by ta osoba dostala 120 medailí.

Snad se vám bude tento nápad líbit :)
 

RomanS24

Člen
Proti
premiove budovy jdou získat i jinak než za diamanty například z eventu,expedic, někdy i z ukolů. takžen pokud by ti v expedkach při štěstí padla kupturní budova nebo budova za diamanty třeba 5x tak bys mohl točit medaile dokola..
 

DeletedUser15189

Host
Mě by se spíše líbilo kdyby šly budovy za diamanty posunout na aktuální éru pomocí renovační sady.
 

DeletedUser16035

Host
Proti
premiove budovy jdou získat i jinak než za diamanty například z eventu,expedic, někdy i z ukolů. takžen pokud by ti v expedkach při štěstí padla kupturní budova nebo budova za diamanty třeba 5x tak bys mohl točit medaile dokola..
Tak to stejné je s obyčejnýma budovama co dostanu třeba z expedice. Postavím to a hned prodám abych z toho měl mince a zásoby. A z toho by to šlo taky tak dělat podle mě právě :) ale je to jen můj názor právě :) a když to tak vezmeš, tak když chceš pokračovat dál v expedici a nemáš ty možnosti tak tam platíš pomocí medailí :) takže tak :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Joxer

Psavec
Pro.
Medaile by hupky skončili za pokusy v expedici. Stačilo by tolik, kolik se dostává jako výhra medailí v expedici. 1:3 by stačilo. Z obyč. dekorek něco je, ale tyhle můžeš z inventáře rovnou vyhazovat.
 

Dědeq

Znalec
Pro
Prodej dia budov za medaile ve stejném poměru nákup/prodej, jako když se staví/prodává obyčejná budova.

Sice můžeme namítat, že prémiová budova už má svou prémiovou hodnotu v extra produkci, je-li postavena (a není tedy třeba získávat další "bonus" jejím prodejem), na druhou stranu však, jelikož se odměny za expedici vybírají z velmi omezené množiny, po delší době v jedné době se tyto jinak skutečně prémiové budovy stávají nadbytečným balastem, což jich tak říkajíc není hodno.
 

DeletedUser15866

Host
Pro
Medajlí je neustále málo a prémiových budov mám tolik, že nevím co s nimi a za prodej prémiové budovy dostat medajle, dobrý nápad. ;)
 
Nahoru