Bug po aktualizaci:Po naklikani vyroby se vzdy zvetsi mesto/vesnice

Kesik2

Nováček
Doprcic. Aktualizace super, ze sice usetrim hodne kliku, ze mi v rade otevrou vsechny vyroby, ale proc proboha musi vzdy zvetsit mesto/vesnici na konci teto aktivity? At ponechaji zoom, jaky hrac prave pouziva. Proc to musim po kazdem nastaveni vyroby menit zpatky? :eek:
 

Smígl

Člen
jo taky mě to štve
zvlášť když mám ještě otevřený global. chat a lištu hráčů a nabídku budov co můžu postavit, tak ak nevidím vůbec nic :DDD
 

Elrrond

Turista
Souhlas, velmi nepříjemné. Stalo se to spíše demotivující a je to na uklikání. Pomoc nikde.
 
Taky se vám někomu stalo, že jedna z dílen prostě jde mimo seznam těch všech ostatních a musíte na ni klikat zvlášť? Nedá se to nějak opravit prosím?
 

Chimichurri

Psavec
no mě po výběru a znovuzadání výroby u výrobce saní se neprojevil ten zoom. Ale vybíral jsem samostatně takže nemohu posoudit, jestli by byl vynechán , anebo jestli to je tím, že jsem vybíral jen tu samotnou dílnu...
 

Kesik2

Nováček
1) Kdyz je jen jedna budova, zoom neudela.
2) V jedne serii "vyridi" jen stejny typ budov. Tedy kdyz mas vic vyroben sani, tak udela vyrobny sani zvlast a surkarny taky zvlast. Po kazde serii >1 udela zoom.

Ale je to fakt na palici. Mam vic svetu, v kazde delam nejakou vesnici, vsude mam "mini" zoom a tahle ficura mi na konci kazdeho zadani vyroby prepne. Grrr :(. Testerovi 25 na HOLOU! A "navrhari" tehle "myslenky" 50!
 

Ohník 1.

Nováček
Je to špatný, štve mě, že všechny dílny které mám mi to normálně vezme najednou, ale 2 lovecké chýše, které mám pouze kvůli úkolům musím zadávat každou zvlášť...
 

Joule

Turista
Trochu se obávám, že to není chyba, ale záměr. Je to ovšem velmi otravné, o maximální zoom a vycentrování na danou výrobnu vážně nestojím. Stejně tak mám některé výrobny mimo "hlavní sérii", zato kováři se nacpou do každé série výroben.
 

Kesik2

Nováček
Super, podpora mi napsala, ze o tom vi a na oprave se pracuje:
----
...
Jedná se o už známou chybu, na jejíž odstranění se pracuje.

Omlouvám se za nepříjemnosti a prosím do doby, než se oprava podaří, o trpělivost. Děkuji za pochopení.
...
 

Kesik2

Nováček
Mesic ubehl a kde nic tu nic. To jsou fakt tak neschopni smazat na konci kodu par radku? :eek: Ten zoom me tak neskutecne stve. Kazdy den na kazdem meste v kazde vesnici nekolikrat. Grrrrr :(. Mohl by je tam nekdo z podpory kopnout za me? Predem dekuji.
 

Elrrond

Turista
Psal jsem an podporu nedavno. Pry na tom pracuji a je to chyba. Ale kdo vi kdy se dockame. Tak pro jistotu pridali dalsi bug ohledne opakujicich se ukolu
 
Nahoru