Bug tracking

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3370
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3370

Host
Chybi mi informace o tom, v jakem stavu jsou reportovane chyby hry. Stacila by textova informace v nadpisu. Ted mam obcas pocit, ze to sem pada jak do cerne diry.

Napr. pokud by byla informace ze je chyba potvrzena a predana dal, netreba uz (nejen) o ni dale v tematu diskutovat.

Jako to maji u sousedu. Je to prace navic, ale je to prehledne. Obecne, ono na reportovani chyb je forum pres ruku.
 

DeletedUser3817

Host
Tak tak, vůbec by nebylo od věci vyjádření FoE týmu, jestli ten který nápad byl postoupen INNO, zamítnut, čeká ve frontě...
 

DeletedUser

Host
Děkujeme za nápad. V nejbližší době bude podobný systém zaveden :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Waaauuu... už to vidím !!

Velmi vítám tenhle počin a zároveň jsem si vědom větší časové zátěže pro členy FoE CZ kvůli nutnému třídění. Ale snad to pomůže nejen nám, hráčům, ale i Vám v lepší orientaci a přehlednosti.

Ještě jednou - díky,
Spokojený MarihOOd

Update: Líbí se mi přehlednost - 3 stránky výpisu v kategorii Chyby !! Momentálně hledám, kde jsou "chyby verze 0.25", ale určitě najdu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Třídění probíhá se staršími daty pomaleji, takže i proto jsou tam 3 stránky.

Chyby verze 0.25 nenajdeš, jelikož byly "rozporcovány" do témat s různými chybami, takže by chyby měly býti přehlednější ...
 

DeletedUser3370

Host
To rozhodně ano, je to krok vpřed.

Čili nyní už nebudou kumulativní bugy na chyby verze x.yz, ale máme na každou chybu dělat nové téma?
 

DeletedUser

Host
Přesně tak, na každou chybu novou chybu za předpokladu, že už někdo nevytvoří jiné téma pro stejnou chybu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru