Bylo hrábnuto do obtížnosti CE?

Borat

Člen
Poskládal jsem zas jednou tři hráče v cechu a rád bych si zahrál CE na výsledek v žebříčku. K mému překvapení, už třetí týden za sebou absolutně nemáme šanci. Vletí mi tam nějaké pomatené cechy z čela žebříčku a první den CE už létají ze žebříčku plameny. Teď koukám na tři hořící cechy s plnými body, co si rozebrali 1. - 3. místo hned po startu CE a pro ostatní zbyla zbytečná nuda. Je to demotivující. Takové CE nebaví.

Je to pár měsíců, co jsem žebříček jel a bylo to v pohodě. Prostě byl náš cech první. Týden jsme se pěkně válcovali s ostatními a pak jsme vyhráli. Získat nějakou 1. - 3. pozici byla vcelku hračka. Teď ne. Hraji to na hradní systém. Hradní body na jeden den se vyčerpají. Nemám důvod CE prohnat na 4. úroveň za 30 minut. Škoda bodů. Přitom to tak očividně cechy hrají.

Jak se vlastně dají CE prohnat za pár minut? To si hráči nakupují většinu pokusů za medaile? K tomu kašlou na hradní systém... Jasně, pro Elinu Makropulos je to asi brnkačka, takto "odkliknout CE". A pokud tam přijde sestava zdejších nesmrtelných, vyhraje ten, kdo má všechny body jako první. Motivace dát to za pár minut je jasná. Každopádně, přijde mi to na hlavu, "CE za pár minut".

Spíš mě udivuje, že se dostanu do jedné skupinky s takovými ranaři. To jsem postoupil se svými body do elitního výběru? CB nejedeme. Cech se nehýbe z místa. Napadá mě, že FoE změnilo výběr cechů do CE, aby hráče mimo TOP10 totálně otrávilo a zprudilo. A tím byla hra mnohem "zajímavější". :rolleyes:
 
No jasne,ze jedou na medaile. Nekde jsou terminy hned utery komplet CE, u nas treba patek. Hold jste se dostali do lepsi skupiny,tak to byva, je to stejne i jako v CB, nekdy ctyri super cechy na mapu, nekdy je cech skoro sam.

Zmena prijde az s CE 5, neboj. :)
 

MadnessFalax

Dopisovatel
Kterej cech jako první dojede všechny střety, tedy 133,3 %, toho už nikdo nepředběhne a první místo má jisté. Co z toho pro první cech plyne? 25% bonus k získané síle cechu a polechtání ega. Na druhou stranu polechtání ega je vždycky fajn :D

Napadá mě, že FoE změnilo výběr cechů do CE, aby hráče mimo TOP10 totálně otrávilo a zprudilo.
Určitě máš pravdu... Když z těch 80ti cechů v top10 vybereš tři a ty dáš do jedné skupiny, do které se pak vejdou jen 4 další cechy, tak určitě znechutíš hru těm tisícům cechů mimo top10. Anebo jen 107mi cechům? To je asi jedno... pokud žijete v Boratově světě, tak to vyjde nastejno.
 
Naposledy upraveno:

Borat

Člen
Určitě máš pravdu...
Stalo se mi to teď poprvé 3x za sebou. Patrně je to dotaz na to, jak probíhá výběr cechů do CE. Už jsem CE na žebříčky hrál a absolutní převálcování byla výjimka. Teď to vypadá jak pravidlo. Budu to sledovat. Třeba příště budeme nejsilnější cech ve výběru a toto byla jen náhoda. Pokud by to byl trvalý stav, nemá smysl CE řešit a hrát. Což problém je.
 

Borat

Člen
Tak proč CE hraješ teď?
Ve 4. úrovni těžím diamanty. Lepší zdroj neznám a nemám. Když mám teď náhodou funkční cech, chtěl jsem ho vylepšit o nějaké poháry z CE. Jen tak. A koukám jako puk, že je to nemožné.

(Pustil jsem se do budování farem. Přidal jsem tak 24 studánek. Nevidím žádný efekt a mám podezření, že FoE umí studánky centrálně zaříznout. Tak to je další. Mám teď tak 150 studánek a diamanty nikde. Kolik jich potřebuji na cca 100 diamantů denně?)
 
Ve 4. úrovni těžím diamanty. Lepší zdroj neznám a nemám. Když mám teď náhodou funkční cech, chtěl jsem ho vylepšit o nějaké poháry z CE. Jen tak. A koukám jako puk, že je to nemožné.

(Pustil jsem se do budování farem. Přidal jsem tak 24 studánek. Nevidím žádný efekt a mám podezření, že FoE umí studánky centrálně zaříznout. Tak to je další. Mám teď tak 150 studánek a diamanty nikde. Kolik jich potřebuji na cca 100 diamantů denně?)

Tak s tezenim v CE bude taky finito. :)
 

Borat

Člen
Tak s tezenim v CE bude taky finito. :)
Cože? Ve hře přece není jiný použitelný zdroj diamantů. Jak mi vyhodí 50 a 100 diamantů, nemusím CE hrát. To je nějaká finta, jak donutit hráče poslat InnoGames každý měsíc 500 Kč? Vždyť stavím armádu, aby zvládla projet CE. To mohu škrtnout válečné budovy, Alcatraz, armádní jednotky... Hezky se to zjednodušuje. Skvělá finta, hru vypnout a navždy odejít. :p
 
Cože? Ve hře přece není jiný použitelný zdroj diamantů. Jak mi vyhodí 50 a 100 diamantů, nemusím CE hrát. To je nějaká finta, jak donutit hráče poslat InnoGames každý měsíc 500 Kč? Vždyť stavím armádu, aby zvládla projet CE. To mohu škrtnout válečné budovy, Alcatraz, armádní jednotky... Hezky se to zjednodušuje. Skvělá finta, hru vypnout a navždy odejít. :p
Nove pokud nic uz nezmeni budou diamanty jen ve 4 urovni, a to ve trech truhlach zlatych...FB 70 procent a 90 diamantu 30 procent. Takze pokud budes mit stesti jak prase..tak max dostanes za CE 270 diamantu. Ale to si nemyslim,ze trikrat ti padnou za 30 procent.
 

qwertik

Komentátor
Aha, tak teď už ten spěch chápu:) Myslím, že se soupeři vybírají podle počtu členů a mě se snad ještě nepodařilo potkat soupeře co by šel na plný počet, proto jsem nechápal, proč skončit v úterý.
 
Nahoru