CB cechovní boje

DeletedUser

Host
někteří členové dělají bordel a zbytečně rozjíždějí pozemky které nejsou na pořadu útoku a není možné dohledat viníka kdo na daný pozemek zaútočil
To dělám občas taky :D Když si potřebuju vyflágat VT tak si na vyjednávání volím území s jenom čtyřmi možnostmi...
 

Hrneček23

Komentátor
Ten kdo napíše Proti buďto CB nehraje a nebo je to přesně ten K.... kdo zavírá území když nemá..
 

dudasek

Znalec
CvC nejedeme-je nám jedno,kdo kam útočí a co zavře:tomu se říká SVOBODA a s diktaturou si můžeš .....(doplň si sám).
jsem svobodnej hráč a ač ve vedení cechu nebudu se podřizovat nějakým nařízením ani nikoho nebudu omezovat,když nasazuje své vojáky a své zdroje..je to jen hra a za top 1 žádné reálné peníze,uznání za které by mě někdo odměnil...atd nedostanu-tak proč mít vrásky a trápit se?chyby jako že někdo zabírá území bez spojení se základnou už jsou téměř rok a NIKDO to neřeší...proč já se mám vyšilovat,že někdo z cechu se snaží něco vybojovat/vyjednat?!
 

Hrneček23

Komentátor
CvC nejedeme-je nám jedno,kdo kam útočí a co zavře:tomu se říká SVOBODA a s diktaturou si můžeš .....(doplň si sám).
jsem svobodnej hráč a ač ve vedení cechu nebudu se podřizovat nějakým nařízením ani nikoho nebudu omezovat,když nasazuje své vojáky a své zdroje..je to jen hra a za top 1 žádné reálné peníze,uznání za které by mě někdo odměnil...atd nedostanu-tak proč mít vrásky a trápit se?chyby jako že někdo zabírá území bez spojení se základnou už jsou téměř rok a NIKDO to neřeší...proč já se mám vyšilovat,že někdo z cechu se snaží něco vybojovat/vyjednat?!
Sorry kámo, ale asi sis spletl příspěvěk.. Tady nikdo neřeší CvC ale CB.. A to bych řekl že je trošku rozdíl.. :D :D Ty znalče.. :D :D
 

dudasek

Znalec
Cv-nebo CvC je to jedno..buď máš v cechu pravidla a omezení a pak máš problém,když to někdo nerespektuje,nebo je ti to jedno:ať si každý se svými zdroji nakládá dle vlastního rozumu :))
 

Kesik2

Nováček
PRO

Chce se mi nadavat na FoE pokazde, kdyz nekdo zavre sektor at uz umyslne nebo neumyslne a pokud se hrac sam neprizna, mame jen velmi omezene moznosti zjistit, kdo to byl. Takova s prominutim "prkotina" a FoE nejsou schopni to za rok dodelat (kdyz uz je to nenapadlo hned na zacatku). Hraju na kazdem svete a tohle zavirani je jedna z nejvic chybejicich blbustek. Ta flustrace vedoucich, kdyz nekdo ignoruje stopky a zkazi vam strategii nebo poskodi at uz nas cech nebo spojencu!!! "Manager" by potreboval narezat, grrr :(

Da se zjistit, zda to FoE aspon ma v planu (a doufam brzy)?

PS: dudasek je uplne mimo misu. FoE je kolektivni hra, cech ma urcita pravidla, v CB velitele strategii venujou i hodiny casu a kdyz jediny de.il zkazi hru ostatnim, tak by nebylo spatne zjistit, kdo to je.
 

dudasek

Znalec
PS: dudasek je uplne mimo misu. FoE je kolektivni hra, cech ma urcita pravidla, v CB velitele strategii venujou i hodiny casu a kdyz jediny de.il zkazi hru ostatnim, tak by nebylo spatne zjistit, kdo to je.
no to je sice pravda,ale budeš si muset vybírat členy,aby tupě poslouchali vedení a sami nedělali "nepovolené" akce,nebo se s tím smiř.INNO by mělo nejdříve opravit tu chybu se zabíráním území když není spojení s domácí základnou.cechy nemají problém zabírat území na druhé straně mapy a střed už má zabrán jiný cech...
je to stejně supr,že je demokracie a kam můžu útočit,ničit si své vojáky a plýtvat zboží z mého skladu mi rozkazují "diktátoři" z velení....když už je nějaké domluvené "neútočení" je z naší strany dodržováno,že máte v cechu de.ila je mi líto.ale i kdyby jsi našel "viníka" může v tom být nevinně....zabíráme území ve více lidech a kolikrát ani nedokončím boj.....
 

Lord Org

Psavec
Znovu PRO
a k demokratovi dudaskovi - stejně jako už jsem na tebe reagoval jednou - demokracie není o tom, že si každý dělá úplně co chce - to je anarchie. Moc by mě zajímalo, jak by se ti líbilo, kdyby se k tobě domů nakvartýroval někdo naprosto cizí jen proto, že se mu zrovna chce, a vyhodil tě z tvojí postele, místo které by si dal svojí větší (používá svoje zdroje). Přesně takový princip chování tu totiž schvaluješ.
Zároveň diktatura rozhodně není snaha vedení cechů zajistit pokud možno jednotný postup celého cechu, ať už v dobývání, nebo dohodách. Každý člen má právo se tomu buď svobodně podřídit, nebo jít o dům dál, nebo si založi vlastní cech a nechat tam všechny dělat si co chtějí ;)
 
Nahoru