CB = Prerobiť počítanie podpory na územie na hráčov a nie na cech

Termi

Komentátor
Současný stav: Podľa viacerých zdrojov je momentálny stav taký, že podpora max 80% na územia v CB sa počíta na celý cech a na 10t bojov. Podľa toho, čo ma donútilo toto zverejniť a dať návrh to tak evidentne je!

Nápad: Urobiť to úplne jednoducho. Prerobiť to na hráča a upraviť počet bojov na 1000. Pre ostatných, aby lepšie pochopili, ak sa nastaví povedzme na 1000 bojov, tak pri počte 1000 bojov by ste sa mali pohybovať na úrovni reálnej podpory 80%, ak hráte územia s 80% podporou

Dôvod: Súčasný stav robí z bonusov UaO len frašku, hlavne pre hráčov, ktorých si systém vybral ako tých, ktorým ten bonus bude nahadzovať menší. A prepáčte, ak ste tretí týždeň ten, čo schytáva oslabenie za celý cech, potom to človeka prestáva baviť. Moje reálne čísla sa pohybujú na úrovni 75-76%. A pýtam sa sám seba, že prečo, keď foe deklaruje hodnotu 80% a teda hrám územia na 80%.
Ak ste z tých, čo si myslia, že 4% hore-dole je nič, tak pre nich trošku matematiky. Priemerne urobíte 100 oslabenie. Matematicky by ste mali v priemere urobiť 500 bojov. U mňa to vychádza za posledné 3-4 týždne priemerne okolo 470 bojov denne pri dosiahnutí oslabenia 100. Za normálnych okolnosti by som pri tom počte bojov mal mať oslabenie 94 a teda ešte ďalších 6 oslabení naviac pre ďalšie boje. To je za CB strata takmer 350 bojov. Čím vyššie oslabenie hráte, tým tých bojov strácate ešte viacej samozrejme. U mňa to vychádza cez 400 bojov za posledné dve CB.
Rozdiel oslabenia 6 je ako keby som mal UaO o cca 400/400 menšie. Pýtam sa sám seba a pýtam sa aj programátorov tejto hry, prečo by som mal mať rovnaký počet bojov ako ten, čo má o tých 400/400 slabšie hodnoty ako ja, ak ideme obaja na maximum?
Prečo "údajnú" výhodu, ktorú si budujem, by mal využívať niekto iný, nech je to aj v spoločnom cechu? To sa len mne zdá, že je to nezmysel?!

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 
Nahoru