CB-statistiky

honza321moto

Dopisovatel
nápad: Kliknutím na pole v cb by se zobrazila tabulka s hráči kteří na tom území bojovali a ukázalo by se tam kolik dali bojů (šlo by to vidět jen ve svém cechu a vždy po dobytí by se to aktualizovalo)
současný stav: není
zkoušel jsem hledat na fóru: ne
 

dudasek

Znalec
proč?na co by to bylo dobré?sám si bojuji jak se mi chce-s obléhačkama toho samo zvládnu více,,,,PROTI
...stačí vidět,kdo to zavřel:i když v situaci,kdy si to cech nepřeje a bojuje víc lidí naráz ....
 

Nord of Skyrim

Komentátor
a není to málo informací, co třeba počty vojáků co danému hráči umřeli, detailnější rozpis vojska co bylo použito, dokonce i záznam každého boje aby byl k dispozici zpětně ty 4 hodiny.

PROTI - buďme rádi že to CB trochu funguje každá další přidaná věc zapříčiní jen další sekání hry
 

RTV4

Psavec
a není to málo informací, co třeba počty vojáků co danému hráči umřeli, detailnější rozpis vojska co bylo použito, dokonce i záznam každého boje aby byl k dispozici zpětně ty 4 hodiny.

PROTI - buďme rádi že to CB trochu funguje každá další přidaná věc zapříčiní jen další sekání hry
Já si myslím že si to FOE do databáze ale ukládá, protože tolik informací to zase není a když nastane nějaká chyba, tak je dobré mít o tom logy. :D
Navíc je potřeba brát v ohled to, že záznam boje není ukládán jako video, ale jsou ukládány pouze souřadnice na které jaká jednotka šla.
Sekání hry by to způsobit nemuselo, protože se to zobrazí jen po rozkliknutí.

PRO
 

honza321moto

Dopisovatel
myslel jsem takový graf kde by bylo vidět kolik kdo udělal na tom území bojů, a smazalo by se to po dobytí toho území
 

dudasek

Znalec
když by se to smazalo po dobití je to zbytečné...asi jsi nezažil převzetí území za 10-20 vteřin,což?někdy by nestihli ani ten graf vytvořit :D
 

Lucil.Lucinda

Nováček
No je fakt ,že nějaký přehled ,který by tak 4 hoďky byl k vidění , by nebyl špatný. Aspoň pro vedení cechu ,pro přehled aktivity členů....ale není to nic podstatného.:)
 
Nahoru