CB

majk1a

Komentátor
Vážení hraji na D, již jsem do tohoto vlákna psala. Tentokrát si celou mapu rozdělila Antiochie a Tři prdele, od 5.1. jsem nahrála 283 bitev, jelikož nám vše okamžitě zabírají. Mě už z toho fakt švihne.
 

Přílohy

  • cechovní bitvy od 5.1.2023.png
    cechovní bitvy od 5.1.2023.png
    294,7 KB · Zobrazení: 17
No tohle jsem zminoval již dřív.
Tohle je uděl těch malych cehu 1 cb si zahrajete a jste prave ti co zabiraji furt celou mapu a nepusti ktomu ještě ty slabší a další cb jdete mezi elitu serveru a naopak oni nenechaji zahrat vas.
Třeba my to tak hrajem 1 cb si zabojujem a zahrajem a další mame problem ziskat i 1 sektor ve 4 nebo 5 řadě.
 
ahoj, rády bych se zeptala jak je možné že hráč který je odstřižený od svého začátku dál může mít uprostřed hracího pole zabrané území..... trvá to od včerejšího večera, dnes mu přibylo to horní modré pole, odstřižen je od včerejšího odpoledne. Nějak to nechápu :))
 

Přílohy

  • yyy.jpg
    yyy.jpg
    60,5 KB · Zobrazení: 9

Pan Perlička

Nováček
Ahoj, založil jsem si vlastní cech a začal hrát cb, jen abych zjistil, že hraju proti jinému cechu, který na tom byl mnohonásobně lépe, měl 74 členů. Jako nechápu jak mam proti tomu hrát.
 
Ahoj, založil jsem si vlastní cech a začal hrát cb, jen abych zjistil, že hraju proti jinému cechu, který na tom byl mnohonásobně lépe, měl 74 členů. Jako nechápu jak mam proti tomu hrát.
To je tim že parametry na počet hračů v cehu a ani jejich sila nejsou v parametrech na výběr sousedu.
Jediny parametr na vyběr sousedu v CB je los podle bodu cb kde max je1000 bodu
 
Nahoru