CE - zaříznuté diamanty

Borat

Člen
Vyplácal jsem v eventu diamanty. Tak jsem si dal práci a dojel CE. Měl jsem 12 šancí na 90 diamantů. Nově jsou diamanty jako 30% šance. Diamanty jsem bral 2x. Čistě statisticky, 30% je 3,6. Měl jsem diamanty brát 3x - 4x. (Musel bych to ověřit na větším vzorku, než je 12 výběrů. Ale na to nemám absolutně chuť. V nových CE jsou bitvy nově postaveny tak, aby hráče napálily a vymlátily mu co nejvíc jednotek. Náklady na postup jsou maximální, odměna minimální. Princip podlosti FoE. CE na 4. úrovni za mě nikdy více.)

Jen takové drobné ověření, jak mě InnoGames okrádá a jak jsou diamanty, zaříznuté novými CE, ve skutečnosti ještě víc zaříznuty. Jak mohu ověřit, plno-většina cechů na CE totálně kašle. Zbytečný prvek hry. Co CE zrušit?

Zrušil bych také osady. Jsou už roky o ničem. Nebaví mě CB. Kdo nakoupí budovy, tak všechny převálcuje. Nemám ekonomiku na nové CB. Co otravné CB zrušit? Je také moc eventů. Co je zrušit? Dát jeden event za čtvrtletí či pololetí...

(Řeším takovou záhadu. Sleduji standardně datové přenosy. Hraji FoE a pochodují mi balíky dat. Proč? To si FoE nahrává nějaké balíčky s grafikou? (Mohla by to být nějaká aktualizace ve Windows. Což o to. Ale nikde nic nevidím.) Zpětně koukám, že hraji FoE za cenu asi 500 MB dat denně. Na mobilu by to byla totální soda. Mám 4 GB na měsíc. Napadá mě, že si FoE přehrává na pozadí nějaké reklamy. Nejde o to, aby je hráč viděl, ale aby se vyčerpala data ve prospěch InnoGames. (Taková běžná praktika na bulvárních portálech.) Mám podezření, že se FoE stalo skrytě placenou hrou. Asi bych ji zrušil...)

Další příspěvek pro pobavení... :cool:

(Ta data mi zlobí tak od 1.10. 2023, možná od konce září. Asi někomu těžím nedobrovolně bitcoiny.)
 
Naposledy upraveno:

Borat

Člen
Chybka se vloudila. Beru vše zpět. FoE je naprosto precizní zábavná spravedlivá hra. Žádné cinknutí a poškozování hráčů se zde neodehrává. :cool:

Přehlédl jsem jeden výběr z 12. Mám potřetí 90 diamantů. Jsem v toleranci "3x - 4x brát diamanty". Bral jsem je 3x. (Minule jsem si postěžoval, že jsou diamanty zaříznuty a dostal jsem nadílku. Dnes to samé. To nebude samo sebou... Tak funguje karma FoE.) :cool:
 
Nahoru