Cech: Borci CZ

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15943
  • Vytvořeno

DeletedUser15943

Host
Hledám hodně hráčů do mého cechu. Tento cech je hlavně vytvořen pro mé přátele ale potřebuji i jiné hráče.S vedením sice nemám moc dobrou zkušenost ale doufám že se mi bude dařit. Chtěl bych mít pohodu ve hře žádné spěchání. Beru všechny aktivní hráče a nevadí mi ani nízký věk i já jsem v Raném středověku. Děkuji za všechny co se ke mně připojí.
 

DeletedUser12887

Host
každý jednou začínal ale dneska už to asi tolik netahne
kolikrát i menší cech dovede dost

držím palce
 

RomanS24

Člen
Možná by to chtělo napsat co pro přijetí požadujete a co nabízíte.
kolik dělate expedic jaky máte kolečko na velkolepky. kolik bodu přispívate do lešení
kolik bodu do obserky,arcu nebo jiné budovy ktera podporuje cech jak pokladnici nebo v Cechovních expedicích. chápu že jstee v cechu teprve dva a asi oba někde ve středověku ale tohle jsou zaklady pro vytvoření cechu udělat nabídku ale zaroven i to co poptáváš. a ne Info o cechu jen : Dobrý CZ cech pro všechny.

Neber to jako Hejtování ale spíš se v tvým případě pčipoj někam do cechu a setrvej tam kde pomužou oni vam ale zároven i vy dva jim. at už se surkama z nižší doby nebo bojema. v nižších dobách na CVC
 

DeletedUser12887

Host
jinak se co naboru do cechu tyče

to je snadné jsou bohatší cechy, slabší cechy, vytrvale cechy menší nebo větší a záleží kdo je aktivní nebo není a jak vysokou morálku vyžaduje
klidně si to projed úplně od začátku
proto opět držím palce
cz.wiki.forgeofempires.com/

made by aerine
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru