Cech Brethren Of Da Coast

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14321
  • Vytvořeno

DeletedUser14321

Host
Náš cech vzešel na úsvitu roku 2017 a jsme esencí možného i nemožného, bratři ba i sestry ve zbrani..Přidat se k nám je možné však jen pokud budeš ctít pravidla naše a pozvedneš s námi zbraně do budoucích bitev...
PRAVIDLA CECHU:

  1. V EXPEDICÍCH je našim cílem být pokud možno na první pozici, nejhůř však na pozici třetí! To znamená, že každý člen cechu by měl vyřešit všech 48 sporů (3 kola)+- a pokud hrozí, že se neumístíme, je potřeba umět odehrát i nějaké spory ve 4. kole. Každý se schopností odehrát celou expedici (tj. 64 sporů) je u Nás vřele vítán. (PS: 4.kolo expedic se otevírá skoro každou expedici!!)
  2. Do LEŠENÍ se přispívá minimálně dvěma výzkumnými body (2+fb) a v případě, že je lešení už "shozené", tak Ti co nestihli dát 2+fb na úrovni 0(Lešení), dají 2+fb na dalších úrovních!!!
  3. AKTIVITA a KOMUNIKACE..Hledáme pouze AKTIVNÍ hráče, kteří hrají každý den (minimálně však 5 dní v týdnu) a mají zájem o kooperaci, vzájemnou výpomoc, smluvní obchod (tj.v našem (cechovním) LIDLU je možné smlouvat o cenách a Nováčci mají možnost dávat i nefér nabídky.)
Přidat se k nám můžeš, ale jen pozvánkou, tak kontaktuj tyto členy naší posádky:
  • drevicko 14. velkolepe
  • poil piol
  • WlkrOneR
 
Naposledy upraveno moderátorem: