cech: CECHOVNÍ REPUBLIKA

Ahoj,
pokud zrovna hledáš cech, do kterého by ses přidal jsi tady správně :)

Co nabízíme:
slušnou úroveň cechu
pravidelné motivování nebo zušlechťování od ostatních členů cechu
kvalitně fungující trh
pohodovou atmosféru a vzájemnou spolupráci

Co požadujeme:
aktivitu v motivování či zušlechťování (minimum 4x týdně)
férové obchodní nabídky
přispívání alespoň 1 FB na lešení

Hrajeme především pro radost, takže nic nehrotíme, ale pochopitelně jsme rádi, když nám body přibývají a náš cech roste v žebříčku.

Jsi-li bojovník a hraješ na počítači, rádi Tě zaučíme do válek cechu proti cechu (CvC).
Jestli jsme Tě zaujali nebo máš ještě nějaké otázky, kontaktuj hráčku "wicky Nezdolná 1", která má na starosti nábor nových členů.
Těšíme se na spolupráci :)
 

hapimere

Turista
Ahoj, prosím už nekontaktujte Wicky, přestala hrát. Pokud máte zájem o náš cech, můžete se rovnou přidat nebo kontaktujte hráče "Hapimere" nebo "Pierre18" . Rádi vás přijmeme :)

Momentálně se CvC nevěnujeme, nemáme bojovníky. Místo toho se snažíme umisťovat v expedicích. Do budoucna jsme otevřeni všemu. Bereme i nováčky ve hře, každý musí nějak začít a u nás rádi pomůžeme.

Co se týče úrovně cechu, aktuálně dostáváme dva body z radnice ;)

Tešíme se, že se k nám přidáte :)
 

TataNaVyzvedach

Nováček
Ahoj, Cechovní republika žel umřela na totální neaktivitu vedení. Pár pozůstalých aktivních členů proto po dlouhém "čekání na zázrak" založilo cech "Nová republika". Snažíme se navazovat na pravidla a ideály původní Cechovní republiky, aktuálně existujeme dva měsíce, jsme na 5 úrovni, 3x jsme byli zlatí, 4x stříbrní. Jeden člen je v současnosti, jeden v koloniální době, ostatní ve středověku. Celkem je nás sedm. Případné zájemce samozřejmě uvítáme s otevřenou náručí!