cech Chaos

DeletedUser129

Host
Spojenectvo CHAOS ma zaujem o kvalitnych hracov.

Sme spojenectvo ktore prislo z Grepolisu kde sme jeden svet dotiahli do vitazneho konca.
Sme spojenectvo ktore vzdy drzi pri sebe hrame spolu uz dva roky.
Sme spojenectvo ktore sa vzdy stara o svojich clenov.
Sme spojenectvo ktore garantuje stabilitu a moznost nieco dokazat a mat podporu celeho spojenectva.
Sme spojenectvo ktore ma clenov ktori patria k spickam na roznych hrach a svetoch.

CHAOS vznikol pred cca 2 rokmi odvtedy funguje stabilne a bez vacsich problemov nasi clenovia uz maju (minimalne) jeden certifikat od innogames za uspesne dokoncenie jedneho sveta na grepolise. Nikdy nehrame vela hier sustredime sa na jednu a tu hrame kvalitne.

Na Grepolise sme dokazali vsetko co sa dalo je cas presunut sa na novu hru a tou hrou je Forge of Empires chceme ist az na vrchol ukazat kvalitu a zabavit sa hrou.

Ak mas zaujem a myslis ze budes pre nas prinosom napis mi sukromnu spravu s nasledovnym dotaznikom:
1.Tvoj vek
2.Skusenosti s hrami
3.Kolko casu venujes hre denne
4.Aky mas ciel na FoE
5.Popis preco prave teba by sme mali zobrat

Nie sme spojenectvo ktore potrebuje stovky clenov dokazeme ist aj 50 proti stovkam to sme dokazali uz na grepolise budujeme len stabilnu hernu zakladnu s hracmi ktori sa zabavaju ale aj chcu dosiahnut co najviac.

Co ponukame:
1.Kolektiv ktory sa o seba stara aktivny chat skype a posta.
2.Herne rady pre lepsie pokracovanie a postup sme taki silni ako je silny nas najslabsi clen.
3.Stabilitu ziadne hadky vedenia ziadne problemy.
4.Moznost hrdo nosit meno CHAOS tato aliancia je zaruka kvality.

Sme CHAOS bojujeme spolu, branime sa spolu, vitazime spolu sme CHAOS


certifikat kopia.jpg

kontaktujte ma sukromnou postou tu na externom fore alebo na hre
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser129

Host
CHAOS a jeho nove logo na Forge of Empires

CHAOS-1.jpg

dakujeme hracovi wladesss
 

DeletedUser4099

Host
ahoj hledám cech hraji tuhle hru a baví mě jenže mě stále někdo napadá proto bych byl rád kdyby mě občas někdo pomohl a kdyby to bylo možné tak vstoupit do nějakého cechu.Dík
 

DeletedUser2298

Host
No já vám kluci ( a holky) k tomu řeknu jedno... už cca 7x ( možná i víckrát) mi přišel náborový "spamm" od vás.... Po prvním jsem napsal že děkuju ale nemám zájem.. ale "letáky" chodí dál :) A to mám na schránce jasně napsáno "nevhazujte reklamu" :p Chápu že dobrých hráčů co chtějí na Arvhallu změnit cech je málo - ale pochybuju že tímto někoho nalákáte - já si třeba řekl že k vám určitě NE - právě kvůli tomu spamu. Takže hodně štěstí ;-)
 

Dan 77

Veterán
Taky hraju Grepolis. Odradil mě ten dotazník, hraju to snad pro zábavu a v rámci svého volného času... Hlavní je aktivita, komunikativnost a spolupráce v cechu.
 

DeletedUser2273

Host
Hlavní je aktivita, komunikativnost a spolupráce v cechu.
Prave preto chceme aby to aj hrac hral..ako je pisane netreba nam stovky hracov ked hrat to bude polovica..mame skusenosti a spolupracu..jasne hra je pre zabavu a bavime sa..nikoho nasilu do cechu nelakame..ja nie som naborar tak neviem ako naborar riesil tvoju pozvanku a ako casto ti ju poslal...
 

DeletedUser5598

Host
Rozhodne si nemyslím, že by hráči museli písať všetko to, čo tu uviedol hráč skipi. Určite stačí pár minút pár krát za deň a bude sa vám dariť, ak má niekto času viac, môže niečo aj pre cech urobiť. Podmienky pre vstup sú skôr v počte motivovaní za týždeň, ale kto by tomu nestačil tak máme aj CHAOS II a myslím si, že úspechy hráčov v oboch cechoch sú hlavne o tímovej spolupráci. Aj o tom, že vedenie robí pre svojich hráčov maximum, vyhľadáva informácie na blogoch, na ENG fórach atď. a taktiež sa snažíme o vytvorenie dobrého cechového fóra, aby sa hru naučil aj začiatočník.

Ak máte aspoň 200 000 bodov v ranku a máte čas motivovať 3x v týždni ostatných spoluhráčov a takisto budú motivovať oni vás, radi vás privítame v cechu CHAOS. Stačí napísať buď mne alebo náborárovi. Nemusíte písať vôbec nič k skúsenostiam na hre, o tom už budú hovoriť vaše body a vaše mesto.

Ak máte menej bodov, môžete mi aj tak napísať, prípadne náborarovi cechu CHAOS II, kde o počet bodov nejde.

Hráme, aby sme sa bavili a okrem toho aj aby sme vyhrali. A veríme, že do nových časov, ktoré tvorcovia hry sľubujú, spoločne s našimi spojencami dokážeme uspieť aj v tejto hre.

Náborové video cechu CHAOS: http://www.youtube.com/watch?v=Z9uNoQDmEBs

Spolupráca, odhodlanie, vytrvalosť a trpezlivosť prinesú výsledky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru