Cech Dragonborn

DeletedUser89

Host
Dragonborn !!!!!!

Cech, který je nejvýše a zároveň může přijímat :)

Cech, který má aktivní fórum i hráče a v případě potřebného (předpokládá se, že dalšího) update i spolupráce :)

Napište mi PM, svůj NICK ve hře :) Stále máme volné místo a i tak tvoříme 1-2. místo :) S vámi to půjde jenom výš :)

Přeji příjemnou hru :)
Bububu :rolleyes:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser371

Host
Bylo by na miste zminit, ze pro velky pocet zajemcu o vstup do Dragonbornu byla vytvoren Dragonborn II. Jedna se vlastne o akademii mateskeho cechu s mirnejsim rezimem a moznosti vstupu i hracu, co maji min bodu. Dale je tem nej umoznen prestup do hlavniho cechu misto lenochu nebo hracu co skonci. :)
 

DeletedUser89

Host
Jasně :) Ale zatím bys musel do Dragonborn II., který je na 12. místě, do mateřského cechu už jdou jen hráči nad 5 tis. bodů (někteří tam jsou pod 5, ale nechceme to měnit kvůli původním podmínkám) Minimálně jednou za týden se pak řeší aktivita a dochází k přesunům a jiným změnám mezi cechy :)
 

DeletedUser

Host
S tím rozhodně nebude žádný problém, aspoň budu mít větší motivaci ;)

Pošli pozvánku ;)
 

DeletedUser2682

Host
Ahoj mám zájem o vstup do Vašeho cechu.Jsem na konci doby železné asi 3500 bodů.Začal jsem před týdnem,chtěl jsem to zkusit jinak ,když mám zkušenosti ze světa B Tam jsem pod stejným nikem na konci vrcholného středověku tak 2- 5 místo cca 32000 bodů.Pomáhám hvězdy ,motivace už sice tomu nedávám tolik času,ale 2-5 denně jsem na netu.Potřebuji hvězdy a motivace a výměnný obchod na cechu bez ztrát bodů.Přeji hezký den
 

DeletedUser

Host
Zkus napsat přímo ve hře, dostaneš odpověď rychleji :)
 
Nahoru