Cech Friend

DeletedUser14298

Host
AHOJ!

Jsme aktivní bojovníci zapáleni do hry v době od Pozdního středověku až po Oceánskou budoucnost. Hráči, zúčastňující se expedice a válek v CvC, jsou velice vítáni. Chceme to dotáhnout vysoko a věříme, že to kvalitou proti kvantitě zvládneme!

Nyní se náš cech skládá celkem z 13-ti členů. Můžeme nabídnout pomoc se surovinami z každé doby, pomoc se stavbou velkolepých budov jako například 10 FP při stavbě lešení nebo pomoc se sháněním surovin na určitou velkolepou budovu.

Aktuální úroveň našeho cechu je na 27. levelu. To znamená o 14% nižší čas rekrutování jednotek, o 7% nižší náklady na stavbu budov a 3 FP denně z radnice.

Snažíme se vždy dosáhnout prvního místa v cechovních expedicích a proto máme již 51 zlatých trofejí, bohužel k tomu 2 stříbrné a bronzovou naštěstí žádnou.

Start cechu začátkem října 2016

Konverzace se skládají z klasických koleček, domlouvání CvC, pokec a bláboly a do hlavní cechovní konverzace se píší pouze a jen důležité informace, které nikomu nesmí uniknout.

Navíc také máme svůj vlastní web www.friend-foe.cz, kam píšeme veškeré novinky ze hry - ne jen spuštěné novinky na oficiálních serverech ale na fóru také můžete nalézt veškeré informace z beta serveru a fóra, takže můžete spoustu věcí vědět mnohem dříve, než budou spuštěné. Na fóru také naleznete vždy celý seznam úkolu na každý ještě nespuštěný event, či postup ve svém žebříčku, který je aktualizovaný každý týden.

Radi bychom nějaké slušné hráče, kteří nemají potřebu se hádat s ostatními, hrou se baví, nebude jim dělat problém dojet expedici na 64/64 pokud bude potřeba a také si zahrát CvC s ostatními členy pokud bude předem domluvené. Držíme se mezi TOP 10 - 20 a rádi bychom tam zůstali, popřípadě se dostali ještě výš.

Pokud máš zájem stát se naším členem, napiš ve hře hráči Kamil II.

S pozdravem,
za náš cech Friend
rOxmaN_
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15053

Host
hraju pouze s bratrem ve dvou a obcas nekoho pribrali ale bylo to take nemastne kolikrat clovek zasl co nekteri dokaži clovek nemohl expedici a kdyz sme vzali tretiho tak bud odpovidal az za tri dny v pulce expedice skoli .te posledni dobou jen bezcilne placame po ecku