cech Haranti

DeletedUser5701

Host
Ahoj
Jmenuji se puclikjbc a jsem náborářka a šéfová našeho cechu.
Nechceš se stát členem cechu Haranti? Jsme fajn parta, která si pomáhá se vším, co je potř™eba. (motivace a zušlechťování budov, výhodný obchod, získávání dalších medailí nejen na bojišti, ale i účastí na výstavbách› velkolepých budov a užitečné rady starších hráčů). Chováme se k sobě pěkně a hulváty nebereme. Každý pomáhá jak to stíhá. Ně›kdo hraje jako dříve - obchod, obden motivace nebo zušlechtění. Hráči, kteří se neumí zapojit alespoň minimálně do chodu cechu nejsou vítáni. Jiní zvyšují úroveň cechu aktivní účastí v cechovních válkách nebo v expedici. Je jedno kolik máš bodů a zkušeností, hlavně že tě to baví! Nikoho do ničeho nenutíme a všechny názory a nápady jsou pečlivě uváženy.



Jestli budeš mít zájem, tak mi napiš a já ti pošlu pozvánku do cechu. Dalším náborářem je Fabinka a HeroDamado. Je fajn hrát v týmu a užívat si společné výhody.




S naším cechem si můžeš zahrát i v cechovních válkách a to v dobách od koloniálu a výše.



Jde nám o pohodovou hru, ale hra v cechu vyžaduje týmovou práci.
Tak proč to nezkusit? :)
Těším se na Vás​
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5701

Host
Všem pohodářům. :)

Jestli hledáte místo pro pohodovou hru podle vašich představ, u nás ji najdete. Každý hraje jak se mu líbí. Můžeš si vybrat jestli se ti chce válčit nebo ne. Prostě hraješ tak, jak tě to baví, ale nějak se zapojit musíš. Pokud jsi začátečník, nevadí. :) Každý jsme jednou začínal. Hlavně, že jsi pohodář.

Tě pic
puclikjbc a celá parta Harantů.:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru