Cech - Nebeské království

DeletedUser4657

Host
Jste hráči co je hra baví, chodí deně si vybrat svoji výrobu ale nelíbí se vám prudění za M/Z celého cechu?
Nechcete vidět neustále příšerné nabídky na trhu?
Chcete pomoct s VB na 0 urovni?

Napište si o pozvánku přímo Večernice
Jsem- myslím již zkušený hráš co tuto hru hraje již od podzimu r. 2012
 

DeletedUser4657

Host
O surky u mě nouze nebude mám téměř 18.000ks surovin od doby bronzové po POSTMODERNÍ.
At máte bodů kolik chcete, ať bojujete nebo ne, je to jen na vás, nikdo vám do vaší kecat nebude.
Jen aktivita je žádána.
:)
Cech začal 30.6.na 376 místě a už jsme na 64 místě , 10.7-50 místo
///47 místo 51 členů 12.7.2013///doba koloniální :)
o pozvánky pište zprávu: Večernice, Celeborn321, klajda..., pište jak často se přihlašujete, jestli budete pomáhat 1FB do nově postavených VB od doby 1 měsíc před příchodem (jména máme na foru cechu je to v průměru 30FB za měsíc)

co vás u nás čeká:
-komunikujeme hlavně přes forum cechu
-5* do týdne beru všechny obchody co jsou podle pravidel , aby jste nemuseli čekat, třeba i týden, až ty vaše surky někdo bude potřebovat
-dáváme si do každé nově postavené VB 1 FB, takže 1 levl a část 2 je postavena cechem
1VB (velkolepá budova)=1FB
- motivace není povynná ale přinese vám spoustu různých plánků protože patříme do všech dob
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Ahoj,rád bych k tobě do cechu,pokud by to slo. Posles mi prosim pozvanku? v tom cechu ve kterym jsem ted je to dost o diktature a moc mi to nevyhovuje... Diky kafkal
 

DeletedUser4657

Host
8.7.2016
OPĚT HLEDÁME HRÁČE DO CECHU :)
NABÍZÍME
- 4FB V REZIDENCI PRO VÁS :)
- FB ZA UMÍSTĚNÍ V EXPEDICI :)
- VÝMĚNA FB DO VB PO 5 NEBO 10 FB (žížalka , had) :cool:
- HRAJEM PRO ZÁBAVU :D
VYŽADUJEME - SLUŠNÉ CHOVÁNÍ A POMOC NA LEŠENÍ 2fb OD KAŽDÉHO A PRO KAŽDÉHO - toto se kontroluje :confused:
- "DENNĚ ;)" SI VYBRAT SVOJÍ VÝROBU - AKTIVITA
 
Nahoru