Cech (OUR CECH)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9128
  • Vytvořeno

DeletedUser9128

Host
Zdravím všechny zdravé hráče.
Touto cestou jsem se na Vás obrátil, abych Vás nalanařil do "NAŠEHO CECHU", našeho píšu záměrně, protože chci spolupracovat se všemi členy cechu a chci nastolit řádnou demokracii.

Nebudu zdržovat prupovídkami a půjdu rovnou k věci:
POKUD CHCETE SPOLUPRACOVAT S DALŠÍMI ČLENY, VZÁJEMNĚ SE PODPOROVAT EKONOMICKY I VOJENSKY, TAK STAČÍ POSLAT ŽÁDOST! RÁD VÁS U "NÁS" UVIDÍM(E)!

TĚŠÍME SE NA VÁS!
 

DeletedUser3139

Host
Tedy nevím, jestli jsi chtěl svým příspěvkem říci, že kdo nepůjde do OUR CECH není zdravý. Ale to by mi až tak nevadilo. Ale asi jsi ještě nezaregistroval, že fórum je společné pro všechny světy, takže i ti ,,zdraví", co s tebou nejsou na jednom světě k tobě přejít nemohou!
nemocný jipi53
 

DeletedUser

Host
Minutu poté, co vysvětlíš, jak mne budeš podporovat vojensky, Ti zasílám žádost o přijetí !!!!!!!!!!!!!!! :cool:
 

DeletedUser9128

Host
Tedy nevím, jestli jsi chtěl svým příspěvkem říci, že kdo nepůjde do OUR CECH není zdravý. Ale to by mi až tak nevadilo. Ale asi jsi ještě nezaregistroval, že fórum je společné pro všechny světy, takže i ti ,,zdraví", co s tebou nejsou na jednom světě k tobě přejít nemohou!
nemocný jipi53

No to bylo myšleno tak, že se hráči nebudou vztekat, když na ně někdo zaútočí, atd. Že to bere pouze jako hru a ne jako kdyby měl přijít o život.
Druhá část odpovědi: Vyrolluj si stránku až nahoru a podívej pod herní menu a tam máš navigaci, kde se Ti zobrazuje příslušnost tématu (viz obrázek)
FE navigace.jpg
pro zvětšení klikni.

Minutu poté, co vysvětlíš, jak mne budeš podporovat vojensky, Ti zasílám žádost o přijetí !!!!!!!!!!!!!!!

Třeba útok na jednoho hráče... ;-) A nikde není psáno, že třeba v budoucnu nebude možnost přesouvat jednotky (jako podporu) jinému hráči, či že s nimi nebude možnost obchodovat... ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8130

Host
Na takové slibi jsi docela začátečník aby jsi to mohl lidem slibovat, co dál jim slíbiš? :D
 

DeletedUser3139

Host
Takže venouchu, třeba tu vojenskou podporu myslel tak jak to teď činím já. Uděluju ti tuplovanou mazáckou pochvalu (pokud jsi byl na vojně, tak víš, pokud ne, zeptej se!) před nastoupenými tankovými divizemi z mého města! :D:D:D
A jinak s tím útokem na jednoho hráče, to by asi teoreticky mohl být masakr, ale prakticky to je z říše fantazie, nebo bych to asi potřeboval vysvětlit! :D
A co bude v budoucnu, tak to asi ani Bůh neví! :rolleyes:
A ještě jedna připomínka: Kde je můj odborný poradce přes pravopis, bobbyc? Ty pravopisné chyby u jackie211 tě nechávají klidným??? Mně ne, ale opravit to nemohu!:mad:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru