cech

Téma v sekci 'Otázky na vedení' založené uživatelem wisky, 12. čer 2016.

 1. wisky

  wisky Host

  Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, zda je nějak možné označit někoho v cechu jako zakladatele nebo správce nebo dát pravomoci a pod.? Jedná se mi o to, že stávající vedení se na nás vy... ( svět cirgard, cech Družba ), nemáme si jak otevřít další možnosti v cechovních expedicích a jiné, prostě vedení nebo zakladatel zrušil všem co měli nějaké pravomoci a přestal hrát, nebo hraje jinde a s námi nekomunikuje.
  Děkuji za odpověď Wisky23
   
 2. LordFrunDor

  LordFrunDor Legenda

  Registrace:
  21. čvc 2015
  No obávám se že s tímhle ti na chatu nikdo nepomůže. Doporučuju ti abys napsal ticket na support. Protože support je asi jediná instance, která by mohla externě zasáhnout do cechu / udělit pravomoci někomu dalšímu.
   
  willy2 a Crackenosch za toto poděkovali.
 3. HENZIS

  HENZIS Znalec

  Registrace:
  9. bře 2014
  Support tyto pravomoci neuděluje.

  Pokud je zakladatel neaktivní po dobu 30 dní, budou práva zakladatele přiřazena automaticky. Tato práva pak dostane člen, který má nastavena práva s nejširším polem působnosti. V případě, že takových členů je více, získá práva ten, který hraje hru nejdéle.
   
  Crackenosch a LordFrunDor za toto poděkovali.
 4. bobbyc

  bobbyc Veterán

  Registrace:
  11. pro 2012
  Doplňující otázka: Co je neaktivní? Že se nepřihlašuje? Takže když se jednou řekněme za 3 neděle přihlásí,mají po žížalkách?
   
  willy2 a Crackenosch za toto poděkovali.
 5. JiPi53

  JiPi53 Znalec

  Registrace:
  22. srp 2012
  No, to ti asi řeknou asi nejpřesněji na supportu, ale buď to budeš zkoumat a bude to trvat, nebo to zmákneš během pár hodin. Náš cech (JZD na C) si přesně tímhle prošel. Tenkrát to ale nešlo vůbec a tak jsme se domluvili a udělali cech nový. Tam všichni přešli během jednoho dne, samozřejmě mimo těch co se na nás vyflákli a asi dvou netáhel. Pak jsme udělili práva pro zakladatele tuším třem lidem a od té doby jsme JZD.
  A pokud by někdo chtěl knám, tak asi néjaké volné místo se najde! ;)
   
  Crackenosch za toto poděkoval.
 6. HENZIS

  HENZIS Znalec

  Registrace:
  9. bře 2014
  Nepřihlásí se do hry.
   
  willy2 za toto poděkoval.
 7. bobbyc

  bobbyc Veterán

  Registrace:
  11. pro 2012
   
 8. dolfik18

  dolfik18 Turista

  Registrace:
  12. zář 2015
  Ahojky,prosím chci se zeptat,když mám založenej svůj cech a střádám si tam zboží,a ted bych chtěl ten cech zrušit,co se stane s tím zbožím v pokladnici?Děkuju moc.
   
 9. LordFrunDor

  LordFrunDor Legenda

  Registrace:
  21. čvc 2015
  dolfik18: To zboží propadne, už ho nebudeš moci použít.
  Útěchou může být to, že i když jsi ho nepoužil, za vložení zboží do cechu jsi získal odpovídající hodnotu bodů, čili na tom neztratíš tolik. O.-
   

Nahoru