cech

wisky

Host
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, zda je nějak možné označit někoho v cechu jako zakladatele nebo správce nebo dát pravomoci a pod.? Jedná se mi o to, že stávající vedení se na nás vy... ( svět cirgard, cech Družba ), nemáme si jak otevřít další možnosti v cechovních expedicích a jiné, prostě vedení nebo zakladatel zrušil všem co měli nějaké pravomoci a přestal hrát, nebo hraje jinde a s námi nekomunikuje.
Děkuji za odpověď Wisky23
 

LordFrunDor

Legenda
No obávám se že s tímhle ti na chatu nikdo nepomůže. Doporučuju ti abys napsal ticket na support. Protože support je asi jediná instance, která by mohla externě zasáhnout do cechu / udělit pravomoci někomu dalšímu.
 

HENZIS

Znalec
Support tyto pravomoci neuděluje.

Pokud je zakladatel neaktivní po dobu 30 dní, budou práva zakladatele přiřazena automaticky. Tato práva pak dostane člen, který má nastavena práva s nejširším polem působnosti. V případě, že takových členů je více, získá práva ten, který hraje hru nejdéle.
 

JiPi53

Znalec
No, to ti asi řeknou asi nejpřesněji na supportu, ale buď to budeš zkoumat a bude to trvat, nebo to zmákneš během pár hodin. Náš cech (JZD na C) si přesně tímhle prošel. Tenkrát to ale nešlo vůbec a tak jsme se domluvili a udělali cech nový. Tam všichni přešli během jednoho dne, samozřejmě mimo těch co se na nás vyflákli a asi dvou netáhel. Pak jsme udělili práva pro zakladatele tuším třem lidem a od té doby jsme JZD.
A pokud by někdo chtěl knám, tak asi néjaké volné místo se najde! ;)
 

dolfik18

Turista
Ahojky,prosím chci se zeptat,když mám založenej svůj cech a střádám si tam zboží,a ted bych chtěl ten cech zrušit,co se stane s tím zbožím v pokladnici?Děkuju moc.
 

LordFrunDor

Legenda
dolfik18: To zboží propadne, už ho nebudeš moci použít.
Útěchou může být to, že i když jsi ho nepoužil, za vložení zboží do cechu jsi získal odpovídající hodnotu bodů, čili na tom neztratíš tolik. O.-