Cech

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14545
  • Vytvořeno

DeletedUser14545

Host
Hledám Cech, který je schopen respektovat a dodržovat svá pravidla. Narazil jsem na dva a byla to katastrofa. Hru FoE hraji každý den, takže s pomocí nebude žádný problém. Expedice jedu jen co dovolí automat(většinou 2 úrovně), protože je hrát neumím ;-) a hlavně netlačí na pilu. Bohužel nejsem komunikativní, ale drby cechu si rád přečtu :) Najdu tedy nějaký správný Cech? Díky za nabídky.
 

Svatej

Legenda
Zdravím, můžeš zkusit cech Golden Lion.
Aktuálně máme 54 aktivních hráčů, 20% zrychlení rekrutování a 4FB z radnice.
Požadujeme minimálně 16 bojů v expedici (úroveň 1) a 4FB do každého cechovního lešení. Bez toho pšenka nekvete. ;)
 

DeletedUser14545

Host
Zdravím, můžeš zkusit cech Golden Lion.
Aktuálně máme 54 aktivních hráčů, 20% zrychlení rekrutování a 4FB z radnice.
Požadujeme minimálně 16 bojů v expedici (úroveň 1) a 4FB do každého cechovního lešení. Bez toho pšenka nekvete. ;)

Díky moc, ale ty 4FB jsou příliš. ;)
 

DeletedUser14298

Host
4 FB do lešení jsou příliš? Ten cech ti nabízí 4 FB denně z radnice, to je 28 FB týdně a pochybuji, že v tom cechu hráči staví VB jak na běžícím pase že by den co den někdo chtěl shodit lešení ..

Trošku jsem tvůj příspěvek opravdu nepochopil a nechápu co se ti na tom zdá PŘÍLIŠ ..

Pro tebe stoprocentní profit a tobě se to nelíbí

A jestli hledáš kvalitní a fungující cech o NĚČEM a né ničem, tak přeji šťastné hledání, protože toto pravidlo pomoci je naprosto normální .. představ si pak, že tobě hodí pak 54 hráčů 4 FB do VB .. máš složené nejen lešení ale ještě vystavěný první level ..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14545

Host
Hezký názor, ale to co popisuješ jsem už v jednom Cechu zažil, kdy se stavěly(nepravidelně) i dvě, tři VB obden. Pak mi nestačily body ani z Radnice. Když jsem si pak postavil sám několik VB a čekal na "návrat", tak jsem utřel hubu, protože někteří hráči odešli do jiných Cechů. Tak jsem si udělal propočet za poslední tři měsíce a zjistil, že jsem na tom byl akorát bit. Návratnost nebyla žádná. Jinak jsem neuvedl, že hledám KVALITNÍ a FUNGUJÍCÍ Cech, ale Cech, který respektuje a dodržuje svá pravidla. Pravidlo pomoci, o kterém se zmiňuješ není "naprosto" normální. Mám dost času, abych se občas podíval na Cech mých sousedů či přátel, podíval se na příspěvky do VB a pak porovnával s jejich pravidly. Není to naprosto normální. Možná máš štěstí a jsi v "dokonalém" Cechu. ;)
 

DeletedUser14298

Host
Nenapsal jsi že hledáš kvalitní a fungující cech ale promiň mi, cech, který dodržuje a respektuje své daná pravidla je kvalitní a fungující, ty dvě věci ( pořádek a respektování ) z něho právě dělají tu kvalitu a fungování :) Musel jsi být opravdu v cechu kde na to s prominutím KAŠLALI, když jsi byl na tom bit a do toho musel být v začínajícím cechu, když tam bylo tolik VB na lešení. Já byl na Éčku ve třetím nejlepším cechu dle žebříčku, kde měli hráče krásně rozpoložené od vyšších do nižších dob a opravdu jsme shazovali lešení tak 2x týdně.

A pokud jsi byl na tom bit, je to akorát vina vedení či celého toho cechu. V každém normálním, kde se dodržují ony pravidla má vždy nějakého člena, který hlídá příspěvky do lešení, další který hlídá příspěvky do pokladnice a takhle bych mohl pokračovat nadále.

Každopádně, LordFrunDor ti nabídl myslím velmi kvalitní, fungující cech, který dodržuje své dané pravidla a nebál bych se, že by jsi tam byl na něčem bit :)))

Neber to jako přesvědčování, ber to jako názor od člověka, co prolezl také více cechů než se usadil a byl spokojený.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
rOxmaNs: Děkuju z názor, niméně kdo chce kam, pomozme mu tam.
Johny88 zcela otevřeně uvedl důvod proč do našeho cechu nechce a i když mám o tomto důvodu stejné mínění jako ty, je to jeho názor a já mu ho vyvracet nebudu. Měl jsem možnost projít na Áčku několik aktivních cechů a popovídt si i s lidma z většiny top 30. Takže můžu říct že většina cechů má pravido o bourání nastvené na denní výběr z radnice. Z tohoto hlediska bude cech který to nedělá a je zároveň aktivní hledat delší dobu.
Ale každý ať si hraje jak chce a jak mu vyhovuje.;)
 

DeletedUser9250

Host
ahoj lidi sry že to píšu sem já nemám taky možnost nikam psát pomalu...potřebuju zjistit email od mého ůčtu(Glatorix veliký) nevím že bych měl 3tí email a na můj nejpoužívanější mi reset hesla nejde tak pořebuju pomoct jsem zoufalí a bojím se že několikaletá ´´práce´´ s tím ůčtem bude vyhozená z okna :(
 

DeletedUser3139

Host
Já tedy hraji na C, ale pokud mohu jen tak všeobecnou ,,věcnou"! U nás v JZD žádné hlídání příspěvků na lešení už nepoužíváme. Je to totiž zbytečné. Pokud někdo hodí na fórum, že potřebuje zbourat lešení, tak kdo může, pomůže. Nováčkové jsou dost vyvalení, jak to funguje, když se zadaří a zrovna se trefí do toho ,,správného" času, tak jsou bez lešení za chvilku a nádavkem mají i 1-2 lvl navrch. Ono to je totiž tak, že jakákoliv VB (tedy skoro) pomáhá buď přímo, nebo nepřímo v postupu vzhůru celému cechu. Takže se rozhodni, jestli opravdu chceš do cechu, který funguje hlavně pro cech jako takový a nebo hlavně abys náhodou neprodělal pár bodů. A jen taková drobnost. Pokud přihodíš třeba jen jeden bod do té ,,správné" VB, tak ti může vydělat slušnou hromadu bodů a cos ,,prodělal", tak máš i s úrokem zpět.
 

DeletedUser12887

Host
Tak už nějakou dobu se každá nove zapocata stavba zobrazuje v historii radnice a většinou treba takhle prispeju, i když ty doby, kdy se v cesich tohle pravidlo celkem vyžadovalo uz davno pominula. Ale hovořím spíš o cesich starších u novějších hráčů je každá pomoc důležitá a většinou i do budoucna nové a funkci cechy taková nepsaná pravidla dodržují.
 

DeletedUser16051

Host
Zdravím. Náš cech Síla jednoty hledá nové členy a ideálně z doby pokroku - postmoderna, ale klidně i nižších. Máme velmi aktivní fórum a třeba pozítří budeme mít první cechovní sraz :) Pravidla jsou prostá. Aktivita, první level expedice, tři body do lešení a týdně 15 kousků zboží do kasy (pokud nemáš VB, která je generuje, pak samozřejmě dávat nemusíš). Jsme menší cech, ale máme tah na branku a chceme něco dokázat :)
 
Cech Optimál uvítá nebojácného hráče, nejlépe s velkolepými budovami pro cech. Uvítáme jakéhokoli zkušenějšího, ale pokud tě hra baví a neutečeš od ní, tak jsi taky vítán. Piš mi na server East Nagath G.F.Lord
 
Cech Optimál uvítá nebojácného hráče, nejlépe s velkolepými budovami pro cech. Uvítáme jakéhokoli zkušenějšího, ale pokud tě hra baví a neutečeš od ní, tak jsi taky vítán. Piš mi na server East Nagath G.F.Lord
 
Nahoru