Cechovní bitvy-dotaz

Dobrý den. Mám dotaz, když v cb máme napsáno, že jsme dosáhli 3. místa a je nás víc cechů na 3. místě, tak i tak je nám přislíbena odměna (body pro cech a části skládačky) a tuto odměnu jsme nikdy nedostali. A to i když jsme byli aktivnější v bojích. I když jsme žádné území nedobyli, tak jsme měli víc pokusů o dobytí (15/40), než ten kdo byl na stupních vítězů na 3. místě (0/40). Neměli by odměnu dostat buď všichni, a nebo ti co jsou aktivnější? Takhle se těch bitev nemá cenu účastnit (plítvat zdroje) a jen čekat jestli mě systém vybere nebo ne. Pokud se to již řešilo, tak se omlouvám, ale toto vlákno jsem nenašel. Diky K.
 

jaromires

Dopisovatel
To se mi stalo taky že sem nic nedostal, ale asi to je jen pro vyvolené jako ty respirátory za naše daně pro vládnoucí jelita :rolleyes:
 

Svatej

Legenda
Odměnu dostanou ti členové cechu kteří se aktivně zapojily. Ti co se jen ležérně vezli nic nedostanou. Je tam pevně dána hranice kolik střetů je potřeba ale z hlavy ji nevím.
Pokud jsi udělal třeba 10 střetů za kolo, tak fakt nic nečekej.
BTW: Současné kolo ještě neskončilo, takže se asi bavíme o tom minulém?
 
Děkuji za odpověď. A nešlo by někde zjistit kolik těch střetnutí/vyjednávání musím podstoupit, abych dostal odměnu. Cca je to 20 střetů na jedno území. Nebo se počítají jen dobytá území?
 
Nahoru