Cechovní bitvy - novinky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
GBG 2021 Banner.pngs radostí vám oznamujeme, že konečně zavádíme dříve oznámené významné změny v Cechovních bitvách! Tato aktualizace bude obsahovat úplně novou mapu, nové budovy za odměnu a nové zobrazení lig Cechovních bitev v přehledu cechů! Dále jsme provedli pár vylepšení hratelnosti na základě vašich připomínek. Už se nemůžeme dočkat, až si to vyzkoušíte!


Aktualizace Cechovních bitev bude dostupná od 8. prosince!

Nová mapa - Vodopádové souostroví

Combined Map.pngStartovní poziceDetaily
spawn points.png
  • šestiúhelník
  • 5-8 cechů
  • 61 provincií
  • 3-6 sousedících provincií

Pomocí šestiúhelníků jsme dosáhli přidání dvou dalších sousedů ke každému sektoru (šest oproti předchozím čtyřem), což znamená, že pro obranu proti ostatním cechům bude potřeba úplně nová strategie!

Stará a nová mapa se budou střídat, což znamená, že pokud hrajete tuto sezónu na nové mapě, příště vás čeká stará.

Důležitá poznámka - Na Vodopádovém souostroví je úplně jiná sada osobních odměn, které můžete získat za bitvy a vyjednávání!

Vylepšené názvy provincií

Také jsme zavedli nový systém pojmenovávání provincií, což by mělo ulehčit koordinaci útoků a usnadnit orientaci v mapě.

Před tímto vylepšením byla každá provincie označena písmenem a číslem. Písmeno značilo směr, ve kterém provincie či sektor leží (např. D je jihozápadní sektor) a číslo popisovalo, ve kterém kruhu so vaše provincie nachází (např. 1 bylo v kruhu 1). S touto aktualizací přinášíme následující:

Province Names.png
Abychom vám umožnili přesnější navigaci v mapě, přidali jsme do názvu další písmeno, které označuje pořadí provincie v kruhu sektorů.

Nová odměna - Velký slon

To není vše! Pokud se vám v nové mapě bude dařit, můžete si vydělat části výběrové sady „Velkého slona"! Velký slon je vylepšitelná budova 4x3 s 8 úrovněmi. Zvyšováním úrovně obdržíte různé bonusy, včetně: navýšení výroby mincí, výzkumné body, zboží do cechovní pokladnice a navýšení Síly cechu! Ale nejdůležitěji - také útočný bonus pro vaše útočné armády!

Na nejvyšší osmé úrovni budete mít na výběr. Výběr, který odráží rozmanitost rolí, které slon během věků zastával! Vyberete si, jestli slona použijete pro bitvu, obchod, nebo podporu? Je to vše jen ve vašich rukách!


Sloní smetánkaSloní bazarSloní citadela
R_SS_MultiAge_Battlegrounds3hRoyalty.png
R_SS_MultiAge_Battlegrounds3hBazaar.png
R_SS_MultiAge_Battlegrounds3hCitadel.png
S touto volbou na vás čeká nepředstavitelné bohatství! Dostanete navýšení produkce mincí a body výzkumu.Jste rozený obchodník a týmový hráč! Obdržíte více zboží v Cechovní pokladnici!Na ostatní zapomeňte, záleží jen na útočném bonusu! Je čas vyrazit do bitvy s navýšením útoku pro útočné armády. Nic vás nezastaví!

Důležitá poznámka - Odměnu Velký slon dostanete pouze v nové mapě (Vodopádové souostroví) a nenahrazuje sadu odměn z minulé mapy (Sopečné souostroví). Sochu cti a Cestu k vítězství můžete stále vyhrávat v původní mapě!

Doplňková řetězící budova - Barvitá zahrada

To není vše, co můžete v nové mapě získat! Samozřejmě také diamanty a účastníci Platinové ligy mohou dostávat i části Barvité zahrady. Jakmile budete mít částí dost, můžete je poskládat v jednu ze tří verzí této zahrady a vylepšit tak vlastnosti Velkého slona!

Doplňková řetězící budova - Barvitá zahrada (2x3)
D_SS_MultiAge_Battlegrounds4.png
D_SS_MultiAge_Battlegrounds4b.png
D_SS_MultiAge_Battlegrounds4c.png

Po připojení:
  • Bonus spokojenosti
  • Obranný bonus útočné armády
  • 3 zboží
  • 1 bod výzkumu

Důležitá poznámka - Jelikož jde o řetězící budovu, musí být připojena k Velkému slonovi, abyste dostali všechny bonusy.


Nové zobrazení lig Cechovních bitev v přehledu cechu

Abyste mohli sledovat postup v Cechovních bitvách — stejně jako vidět předchozí úspěchy vašeho cechu — vylepšili jsme menu cechu a přidali do něj nové hodnocení! Najdete ho zde:

Global Tab.png

New Rankings display.png
Obsahuje detaily o tom, kolikrát váš cech v Cechovních bitvách vyhrál, stejně jako kolik získal bodů.

Pokud přejedete (nebo ťuknete) přes zobrazení Cechovních bitev, objeví se vyskakovací okno, které zobrazí účast vašeho cechu (kolikrát se váš cech účastnil které ligy).​


Důležitá poznámka - Tyto informace se zobrazí pouze poté, co váš cech získá potřebný minimální počet bodů z akce (40). Tyto body se získávají za vyhrané bitvy (1 bod) nebo za úspěšná vyjednávání (2 body).


Vylepšení hratelnosti

Dohromady s aktualizacemi, které jsme výše zmínili, jsme přidali také pár vylepšení (často velmi žádaných) zlepšující prožitek ze hry a její hratelnost.


Zaprvé jsme vylepšili zobrazení herních informací (HUD), aby obsahovaly více detailů o samotných sektorech. Tyto informace můžete zapnout či vypnout pomocí tohoto:


Toggle.png


Toggle view on.png
Po přepnutí na „Zapnuto" se vám bude zobrazovat název provincie (např. A5B), stejně jako počet možných oblehů.

Targeted and Ignored.png
Po přepnutí na „Zapnuto" vám také zobrazí Cechovní štíty, stejně jako provincie, na které se máte zaměřit nebo je naopak ignorovat.

Důležitá poznámka - I když toto zobrazení ukazuje užitečné informace jako ignorované sektory a názvy, ve druhém zobrazení je také plno podobných informací, takže je dobré mezi zobrazeními přepínat.

Kromě toho jsme také upravili i Bitevní záznamy, aby obsahovaly více informací:


Battleground Logs.png
Když váš cech dobude provincii, uvidíte dodatečné informace o tom, kdo v této provincii provedl poslední střet potřebný pro dobytí. Bude zde také zobrazeno, kterému cechu jste danou provincii zabrali.

Budou zde také vidět záznamy o všech útocích na provincie označené „Ignorovat", aby se hned vědělo, který člen cechu neposlouchá rozkazy!

Důležitá poznámka - Informace o porušení ignorování provincie se zobrazí pouze členům vlastního cechu. Také se zaznamenává pro každý den a provincii pouze první porušení. Při pokračování v útocích se ten samý den již další záznam neuloží (na stejné provincii).

Doufáme, že se na vylepšení Cechovních bitev 2021 těšíte a budete si ho užívat! Které změny vás nejvíce těší? Dejte nám vědět zde!

Pokud jste to zatím neudělali, koukněte se na uváděcí video pro tuto novou vlastnost!

Konečně, pokud v ní ještě nejste, zapojte se do naší Facebookové skupiny! Je to skvělé místo pro objevování novinek a zajímavostí o Forge of Empires, stejně jako příležitost zúčastnit se různých soutěží!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Naposledy upraveno moderátorem:

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Cechovní bitvy - novinky 2021 - Často kladené otázky (FAQ)

OTÁZKAODPOVĚĎ
Nahradí nová mapa tu starou? Ne, budou se střídat. Jednu sezónu budete hrát novou, tu příští zase starou mapu.
Budu stále mít možnost vyhrát Sochu cti a Cestu k vítězství?Ano, tyto budovy můžete stále vyhrát ve staré mapě (sopka). Nová budova, Velký slon, je exkluzivní pro novou mapu (vodopády).
Jsou osobní odměny za bitvu/vyjednávání stejné jako na staré mapě?Ne, odměny získávané za bitvy a vyjednávání v nové mapě jsou úplně nové. Zahrajte si a zjistěte, jaké to jsou!
Jak to, že se v záznamech neobjevil někdo jako narušitel, když v označeném sektoru přibyly bitvy?Zatím se pro každého hráče zaznamenává každý den pouze první narušení každého označeného sektoru. Takže pokud už byl hráč v tomto sektoru označen jako narušitel, další narušení se v tomto sektoru tento den již nezaznamenají.
Co přesně se zobrazuje v profilu cechu a proč jsou čísla na vyskakovacím okně jiná než ta v profilu?Pozměnili jsme cechovní profil, aby bylo vidět, kolik vítězství v kterých ligách cech dosáhl.

Na vyskakovacím okně se ukazuje, kolika sezón v jakých ligách se cech zúčastnil.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru